ଅକ୍ଟୋବର ୪ରେ ବଜାରକୁ ଆସିବ ଗୁଗୁଲ ‘ପିକ୍ସେଲ-୩’ ଏବଂ ‘ପିକ୍ସେଲ-୩ ଏସ୍‍ଆଇ’

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସମସ୍ତ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇ ଶେଷରେ ଗୁଗୁଲ ଫ୍ଲାଗସିପ୍‍ ଗୁଗୁଲ ପିକ୍ସେଲ-୩ ଏବଂ ପିକ୍ସେଲ-୩ ଫୋନର ବଜାର ପ୍ରବେଶର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ଫୋନ୍‍ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୪ତାରିଖରେ ଲଞ୍ଚ୍‍ ହେବ। ଏହି ଫୋନ୍‍ ଲଞ୍ଚ୍‍ ହେବାର ତାରିଖ ବିଷୟରେ କାନାଡାର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‍ ଇନ୍‍ଫ୍ଲୁଏସସ୍‍ କୁ ଗୁଗୁଲ ସୂଚନା ଦେଇଛି। କହିରଖୁଛୁ ପୂର୍ବବର୍ଷ ‘କମ୍ପାନୀ ପିକ୍ସେଲ-୨’ ଏବଂ ‘ପିକ୍ସେଲ-୨ ଏକ୍ସଏଲ୍‍’ ଲଞ୍ଚ୍‍ କରିଥିଲା।
କିଛିଦିନତଳେ ବେଞ୍ଚ୍‍ମାର୍କଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ସମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଯାହା ଅନୁସାରେ ଗୁଗୁଲ ‘ପିକ୍ସେଲ-୩’ ଏବଂ ‘ପିକ୍ସେଲ-୩ ଏକ୍ସଲ’ରେ କ୍ୱାଲାକମ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍‍ ୮୪୫ ପ୍ରୋସେସର ପାଇପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ଆଉଟ ଅଫ୍‍ ବକ୍ସ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‍-ପି ମିଳିବ।
ଟେକ୍‍ ଟୁଡେ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ଏହି ଫୋନ୍‍ ଲଞ୍ଚ୍‍ ହେବା ତାରିଖ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଗୁଗୁଲ ଭୁଲ ବଶତଃ ଏହି ଫୋନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପିକ୍ସେଲ-୩ର ଏକ ଝଲକ୍‍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କିନ୍ତୁ ଗୁଗୁଲ ତରଫରୁ ସରକାରୀ ଭାବେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଏବେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ହେଇନାହିଁ।
‘ପିକ୍ସେଲ-୩’ ଫୋନର ବିଶେଷତ୍ୱ
ଏଥିରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍‍ ୮୪୫ ପ୍ରୋସେସର, ୪ଜିବି ରାମ୍‍, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‍ ପି ପାଇପାରବେ। ସେହିଭଳି ପିକ୍ସେଲ-୩ରେ ୫.୪ ଇଞ୍ଚ୍‍ ଏବଂ ପିକ୍ସଲ-୩ ଏକ୍ସ ଏଲ୍‍ରେ ୬.୩ଇଞ୍ଚ୍‍ର ଡିସପ୍ଲେ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ଫୋନର କ୍ୟାମେର ବିଷୟରେ ଏବେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ।

Comments
Loading...