ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାହା ହୋଇଗଲେ ପତ୍ନୀ; ଫେସବୁକରେ ନ୍ୟାୟ ମାଗି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଲାଇଭ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ନୂଆ ନୂଆ ଘଟଣା ଘଟୁଛି, ଲୋକମାନେ ଏ​‌ତେ ପରିମାଣରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି ଯେ ଛୋଟଛୋଟ କାରଣକୁ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି ।  ଏମିିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାରର ଅରରିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ । ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ ସହ ନିଜ ପତ୍ନୀ ବିବାହ କରି ପଳାଇଯିବା ପରେ ଜଣେ ମଧ୍ୟବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷପାନ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ହେମନ୍ତ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ସେ ସିମରହା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ।  ମୋର ପତ୍ନୀ ମୁନ୍ନି ଦେବୀଙ୍କୁ ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ  କୋର୍ଟ ଜବରଦଖଲ କରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।  ତେଣୁ  ମୁଁ ମରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ମରିବା ପରେ ନ୍ୟାୟ ଚାହେଁ ବୋଲି କହି ହେମନ୍ତ ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ ।
ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପୁଲିସକୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ କୋଠରୀର କବାଟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହେମନ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଆରାରିଆ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ପରେ କାଟିହାର ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ହେମନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନୂଆ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ମୃତଦେହକୁ କାଟିହାରରୁ ସିମ୍ରାହାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଆରାରିଆକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ହେମନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୁନି ପଡୋଶୀ ବାଳକ ରାକେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ହେମନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଘରକୁ ଆସି ପତ୍ନୀ ପାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରି ସଫଳ ହୋଇ ନ ଥିଲେ  । ମୃତ୍ୟୁ ସମୟରେ, ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭରେ ମରିବା ଏବଂ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ହେମନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନୂଆ ସ୍ବାମୀ ରାକେଶ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁୁଜୁ କରିଛି ।

Comments
Loading...