ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ (୧୬-୧୨-୨୦୨୦)

ମେଷ: ଧର୍ମ ଧାରଣାରେ ରହିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବହାର କୁଶଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ୍‍ କରିପାରେ। ପ୍ରୀତିଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁଗୃହୀତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଜୟୀ ଭାବାପନ୍ନ ହେବେ। ସନମାର୍ଗୀ ହେବେ। ମହାମନୁଷ୍ୟ ହେବେ।

ବୃଷ: ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୁଃସାହସିକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ସ୍ଥିତି ବିବାଦୀୟ ହୋଇପାରେ। ସାମାନ୍ୟ ମାତ୍ରାର ଶାରୀରିକ କ୍ଳେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଋଣ କାତର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କ ରହିବେ।

ମିଥୁନ: ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ସୁଖ ଭୋଗ କରିବେ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ମନ ବେଦନାକୁ ଚାପି ରଖିପାରନ୍ତି। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ଯତ୍ନଶୀଳ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅବିବାହିତଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧ ମନୋରମା କନ୍ୟା ସହ ସ୍ଥିର ହେବ।

କର୍କଟ: ମାନ ଅଭିମାନର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ଅଜାତଶତ୍ରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସର୍ବଦା ଆତୁରିତ ଓ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ। ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ସୁରକ୍ଷିତ ହେବ।

ସିଂହ: ପରଚର୍ଚ୍ଚାରୁ ବିରତ ହେଲେ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଧନ ସଂପଦ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ମାନ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସୁଖ ସମ୍ଭୋଗ ଅଛି। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ବହୁ ଶୁଭଯୋଗ ଅଛି। ମାନ ଅଭିମାନ ଉପୁଜି ପାରେ। ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟବାନ୍‍ ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଧନବାନ୍‍ ହେବେ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଉତ୍ତମ ବଚନାଦିରେ ପଟୁ ହେବେ।

ତୁଳା: ସକଳ ଗୁଣର ଆଧାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖଭୋଗୀ ହେବେ। କାବ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆସ୍ତିକ ମନୋବୃତ୍ତିର ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ।

ବିଛା: କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ବ୍ୟାପ୍ତଗାମୀ ହେବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଅତୀତରେ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସୁସମାଧାନ ହେବ। ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ। ସର୍ବତ୍ର ଶୁଭ ଆଶା କରାଯାଏ। ଧନବାନ୍‍ ହେବେ। ଗୁଣଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅସାଧ୍ୟ ସୁସାଧ୍ୟ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ।

ମକର: ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ହେଲେ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। କିଛି ଭୁଲ କରି ଅନୁତପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମଧୁରଭାଷା ଓ ଚାଟୁବାକ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗ କରି ପରକୁ ଆପଣାର କରିବେ।

କୁମ୍ଭ: ସାବଧାନତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। କର୍ମଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଧନ ଓ ଧର୍ମ ଅର୍ଜନ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ।

ମୀନ: ଗୁରତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବଂଶ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଦୀନ ଦରିଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଭାବ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଦେବଦର୍ଶନରେ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ସର୍ବାଙ୍ଗ ଉନ୍ନତି ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ। କର୍ମତତ୍ପର ହେବେ।

Comments
Loading...