ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ (୨୨-୧୨-୨୦୨୦)

ମେଷ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଘ୍ନ ଉପୁଜି ପାରେ। ମନସ୍ତାପ କରି ପାରନ୍ତି। କଠିନ ସ୍ବଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। ମନରେ ଭୟର ସଂଚାର ହୋଇପାରେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବେ। ନୀତି ନିୟମ ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ: ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଧର୍ମ-କର୍ମ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଉନ୍ନତି ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବୁଦ୍ଧିମାନ୍‌ ହେବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରଦର୍ଶିତା ଲାଭ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଧନ-ଜନ-ଗୋପ-ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସବୁ କିଛି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ବିଳାସ ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗେଇବେ।

କର୍କଟ: ଦିନଟି ଶୁଭଙ୍କର ହେବ। ସେବା ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହୋଇ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବିଦ୍ୟା ରୂପକ ମହାଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ।

ସିଂହ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ମତିଭ୍ରମ ଯୋଗୁଁ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଜ୍ଞାନ ଗରିମାଯୁକ୍ତ ହେବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ। ମିତ୍ର ଲାଭ ସହିତ, ଦେବ ଗରୁ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ମିଳିଥିବା ସୁଯୋଗର ସଦୁପଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେବେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ କରଣୀୟ। ଦୀର୍ଘଦିନର ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ବସ୍ତ୍ର ଭୂଷଣ ଲାଭ ହେବ। କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ସର୍ବ ସୁଖ ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା: ଦୂରୁହ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସୁସ୍ବାଦୁ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ଉନ୍ନତି ଆଶାକରାଯାଏ। ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବହୁ ଶୁଭଫଳ ଆଶାକରାଯାଏ। କର୍ମୋନ୍ନତି ଘଟି ଚାଲିବ। ବନ୍ଧୁ ଦର୍ଶନ ଉପକାରରେ ଆସିବ। ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସାଧୁ କଲ୍ୟାଣ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ସର୍ବଦା ସହାସ୍ୟ ମୁଖ ହେବେ। ବିଶୁଦ୍ଧ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ସବୁରି ପ୍ରିୟଭାଜନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନଶାଳୀ ହେବା ଆଶାକରାଯାଏ। ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାତ୍ର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପ୍ରଯୁକ୍ତ ନୁହେଁ।

ମକର: ସମ୍ପର୍କରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ଭୋଜନ ସୁଖ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୃଷି କର୍ମଣ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ। ବିଜୟୀ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ: ମାନ ସମ୍ମାନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ମାତ୍ର ଏଥି ପାଇଁ ବହୁ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆଶାବାଦୀ ହେବେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ସାଧାରଣ ଜନତା ଅଭିଭୂତ ହେବେ।

ମୀନ: ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମାତ୍ର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ବିଘ୍ନ ଘଟିପାରେ।

Comments
Loading...