ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ୨୫.୦୨.୨୦୨୧

ମେଷ: କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁଁ ବାଦ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିଶ୍ରମ ଅତ୍ୟଧିକ ହେଲେ ବି ତା’ର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ଗୃହ ପରିବେଶ ଉତ୍ତମମାନର ହେବ।
ବୃଷ: ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଉପଲବ୍ଧି ହେବ। ଶୁଭକାର୍ୟ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଦେବ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।
ମିଥୁନ: ଲୋଭଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅନୁତପ୍ତ ହେବେ। ସହନଶୀଳ ହେବେ। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନାଗମ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବ୍ୟବସାୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ। ଧର୍ମାସକ୍ତ ଓ ମତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି।
କର୍କଟ: ନିର୍ଭଶୀଳ ନ ହୋଇ ସ୍ବାଧୀନଚେତା ଭାବେ କାର୍ୟ୍ୟ କରିବେ। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ସରକାରୀ ବନ୍ଧୁ ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ। ସୁଚିନ୍ତିତ ବର ପ୍ରଦାନ କରିବେ।
ସିଂହ: କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧର୍ମ ଭାବନା ସକ୍ତ ହେବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହେବେ। ମତିଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରୁ ଓହରି ଯାଇପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁ ବିରୋଧରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ।
କନ୍ୟା: ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଯତ୍ନବାନ୍‌ ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଅଧିକ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ସରକାରୀ କୃପା ମିଳିବ। ସତକର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖୀ ହେବେ।
ତୁଳା: କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପରାୟଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶୁଭଖବର ପାଇ ଭାବବିହ୍ବଳ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଅଧିକ କ୍ଷମତା ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି ଓ ତା’ର ସଦ୍‌ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ।
ବିଛା: ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହେବେ। ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ଦେଇ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ।
ଧନୁ: ଶତ୍ରୁମାନେ ବଳବାନ୍‌ ହେଲେ ବି ଧର୍ମବଳ ପର୍ୟ୍ୟାପ୍ତ ଥିବାରୁ କିଛି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥାଭାବ ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଉଚ୍ଚସ୍ଥାନ ଆରୋହଣ ଜଳଯାତ୍ରା ନ କରିବା ଭଲ ହେବ।
ମକର: ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖକର ଘଟଣାମାନ ଘଟିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉଳମୟ ହେବ। ଶୁଭକାର୍ୟ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ବଳବାନ୍‌ ହୋଇପାରେ। ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ସୁଖାଦ୍ୟ ମିଳିପାରେ।
କୁମ୍ଭ: କ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁ ପରାସ୍ତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାରାଦିନ କାର୍ୟ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଶୁଭକାର୍ୟ୍ୟ ପାଇଁ ମାର୍ଗ ଉନ୍ମୁକ୍ତ ଅଛି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରି ଆଶ୍ବସ୍ତ ହେବେ।
ମୀନ: ବିଚାର ବିମର୍ଶ କରି କାର୍ୟ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ। ଅଧ୍ୟୟନରତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ଅଛି।

Comments
Loading...