ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର : ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକକୁ ପଠାଗଲା ସୁଧାର ଗୃହ

ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁରର ଧନୁପାଲୀ ଥାନା କ୍ଷେତ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ନାବାଳିକାକୁ ଜଣେ ନାବାଳକ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବାର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖବର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିଛି

ପ୍ରାପ୍ତସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ସରଲାକାନୀର ମୁଣ୍ଡାପଡାର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପଡୋଶୀ ନାବାଳକ ବଳାତ୍କାର କରିଛିଦିନ ମଜୁରିଆ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ନାବାଳିକାର ବାପାମାଆ କାମକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଝିଅଟି ବାହାରେ ଖେଳୁଥିଲାଏହି ସମୟରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଜଣକ ପାଖରେ ଥିବା ତାର ମାମୁଁ ଘରକୁ ନାବାଳିକାକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲାମାମୁଁର ଦେହ ଖରାପ ଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇଥିବାରୁ ଘରଟି ଖାଲି ଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ନାବାଳକ ଜଣକ ନାବାଳିକାର ପାଟିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତି ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିଥିଲାନାବାଳକ ଜଣକ ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା ସମୟରେ ନାବାଳିକାଟି ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାରୁ ଘର ବାହାରେ ଥିବା ତାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଘରର କବାଟ ଫାଙ୍କରେ ଘର ମଧ୍ୟକୁ ଦେଖିଥିଲେନାବାଳିକାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ କବାଟ ଫାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖି ଦୁର୍ଷ୍କମ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେନାବାଳକ ଜଣକ ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା ପରେ ନାବାଳିକାକୁ ୨୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଚକଲେଟ ଖାଇବୁ ଏବଂ କାହାରିକୁ କିଛି କହିବୁ ନାହିଁ ବୋଲି କହି ଛାଡି ଦେଇଥିଲା।  ତେବେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ଟଙ୍କା ଧରି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ତାର ମାଆ ବାପାଙ୍କୁ ଘଟଣା ସର୍ମ୍ପକରେ କହିଥିଲେଏହା ପରେ ନାବାଳିକାର ବାପା ମାଁ ଙ୍କୁ ଝିଅର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସର୍ମ୍ପକରେ କହିଥିଲେଏଣୁ ତାଙ୍କର ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗରେ ଧନୁପାଲୀ ଥାନାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପୋକସୋ ଆକ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ନଂ ୫୫/୨୦୨୦ ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକକୁ ପୁଲିସ ଧରିଥିଲାଉଭୟ ନାବାଳକ ନାବାଳିକାର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯାଇଛିଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପୂରଣ ପରେ ନାବାଳକକୁ ରାଉରକେଲା ସ୍ଥିତ ବାଳ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଯାଇଛି ବୋଲି ଧନୁପାଲୀ ପୁଲିସ କହିଛି।

Comments
Loading...