ଧରା ପଡ଼ିଲାଣି ରାହୁଲଙ୍କ ନକଲି ଦେଶ ପ୍ରେମ – ଜେପି ନଡ୍ଡା

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତ-ଚୀନ ଡୋକଲାମ ବିବାଦ ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଚୀନ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତଙ୍କୁ “ଗୁପ୍ତ” ଭାବରେ ସାକ୍ଷାତ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ତାଙ୍କର ନକଲି ଦେଶ ପ୍ରେମ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତର ଲୋକମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କାହାକୁ ନ ଜଣାଇ ଚୀନ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତରେ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦେଶକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିଥିଲେ।

ନଡ୍ଡା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ସମସ୍ତ ୧୧ଟି ପ୍ରତିରକ୍ଷା କମିଟି ବୈଠକରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି। କେରଳର କସରାଗୋଡରେ ନବନିର୍ମିତ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା କମିଟି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ‘ଡକ୍ଟର ଶ୍ୟାମା ପ୍ରସାଦ ମୁଖାର୍ଜୀ ମନ୍ଦିରମ’ ଉଦଘାଟନ କରିବା ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୟୁନାଇଟେଡ୍ ଡେମୋକ୍ରାଟିକ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ, ବାମ ଦଳ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ୟୁନାଇଟେଡ୍ ଡେମୋକ୍ରାଟିକ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ, ବାମ ଦଳ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ସର୍ବଦା ଦେଶକୁ ଅନ୍ଧକାରରେ ରଖିଛି। କେରଳକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବାକୁ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଜି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଭାରତୀୟ ଏବଂ ଚୀନ୍ ସୈନିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଜୁନ୍ ସଂଘର୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚୀନ୍ ଭାରତର ପବିତ୍ର ଭୂମି “ନେଇଗଲା” ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଧ୍ୟରେ ଚୀନ୍ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆର ପବିତ୍ର ଜମି ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛି କି? ଗଲୱାନ୍ ଘାଟିରେ ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ ସେ ଏକ ସମ୍ବାଦ ୱେବସାଇଟରେ ଏକ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

Comments
Loading...