ମୋବାଇଲରୁ ଶସ୍ତା ୱାନପ୍ଲସ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି: ଦାମ୍ ମାତ୍ର ୧୨ ହଜାର ୯୯୯ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଜିଓମି ଏବଂ ରିଅଲମିର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ୱାନପ୍ଲସ୍ ତାର ଶସ୍ତା ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ସିରିଜ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ୱାନପ୍ଲସ ଭାରତରେ ଦୁଇଟି ଟିଭି ସିରିଜ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ୟୁ ଏବଂ ୱାଇ ସିରିଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ୱାନପ୍ଲସର ୱାଇେ ସିରିଜ୍ ଟିଭିର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୟୁ ସିରିଜର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୪୯ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ସମସ୍ତ ଟିଭି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା …

ୱାନପ୍ଲସର ୱାଇ ସିରିଜ୍ ଟିଭିଗୁଡିକ ୩୨-ଇଞ୍ଚ (HD) ଏବଂ ୪୩-ଇଞ୍ଚ (ଫୁଲ୍ HD) ସହିତ ଦୁଇଟି ପ୍ରକାରରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବାବେଳେ ୱାନପ୍ଲସ ଟିଭି ୟୁ ସିରିଜ୍ ସମାନ ଆକାର ୫୫-ଇଞ୍ଚ ଅଲ୍ଟ୍ରା HD। ଏହି ଉଭୟ ଟିଭି ଜୁଲାଇ ୫ରୁ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆରେ ବିକ୍ରି ହେବ।

ୱାନପ୍ଲସ ଟିଭିର ମୂଲ୍ୟ
ୱାନପ୍ଲସ ଟିଭି ୱାଇ ସିରିଜ ୩୨-ଇଞ୍ଚ ଟିଭିର ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ହଜାର ୯୯୯ ଏବଂ ୪୩ -ଇଞ୍ଚର  ମୂଲ୍ୟ ୨୨ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା। ୟୁ-ସିରିଜ୍ ୫୫-ଇଞ୍ଚ୍ ଟିଭିର ମୂଲ୍ୟ ୪୯ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା।
ଏହାର ରିମୋଟରେ ମଧ୍ୟ ଗୁଗୁଲ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସମର୍ଥିତ ହେବେ। ଟିଭିରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ପାଇ ୯.୦ ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ୱାଇ ସିରିଜ୍ ଟିଭିଗୁଡିକ ୨୦ ୱାଟ ଡଲବି ଅଡିଓ ଏବଂ ୟୁ ସିରିଜ୍ ୩୦ ୱାଟ ସ୍ପିକର ପାଇବେ। ସମସ୍ତ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।