MEllora 950×100

ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ (୩୦/୧୧/୨୦୨୨)

ମେ​ଷ :​‌ ଜ୍ଞାନଗରିମା ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସତ୍‌କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଏପରି କି ରାଜ ଦରବାରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ।

ବୃଷ : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଦେଖାଦେବ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହେବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କୃତିତ୍ବ ଅର୍ଜନ କରିବେ।

ମିଥୁନ : କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ମିଳିଥିବା କ୍ଷମତାର ସଦୁପଯୋଗ କରି ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଧନାଗମ ହେବ।

କର୍କଟ : କାର୍ଯ୍ୟ ବିଘ୍ନ ବହୁଳ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବାଜି ଜିତିପାରେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ୍‌ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ହେବେ।

ସିଂହ : ଆଜି ଦିନ ଭିତରେ ଯାହା ଘଟଣା ଘଟିବ, ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖବୋଧ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସ୍ନେହୀ ବ୍ୟକ୍ତିଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଦରଣୀୟ ହେବେ। କର୍ମବୀର ହେବେ।

କନ୍ୟା : ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରିପାଇବେ। ସାରାଦିନ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ଅଛି। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନାଗମ ହେବ।

ତୁଳା : ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଚାଲିବ। କନ୍ୟା, ପୁତ୍ର, ପୌତ୍ର, ପ୍ରପୌତ୍ରାଦି ଲାଭ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା : ପରିଶ୍ରମ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇପାରେ, ମାତ୍ର ତା’ର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। ଉପୁଜିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ନିଜ ଚାତୁର୍ଯ୍ୟ ବଳରେ ଦୂର କରିପାରନ୍ତି। ସହକାରୀ ଓ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟପାତ୍ର ହେବେ।

ଧନୁ : ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ। ଦେବଦର୍ଶନରେ ସମସ୍ତ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଅବସାନ ଘଟିବ ା ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ଉଠାଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ଉନ୍ନତ ମାନର ହେବ। ଜନ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ।

ମକର : ତ୍ୟାଗପୂତ ମନୋବୃତ୍ତିର ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଚଞ୍ଚଳମନା ହେବେ। ଦୃଷ୍ଟ ଚିତ୍ତ ଓ ସୁଖୀ ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ସହିଷ୍ଣୁ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ : ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଚାହୁଁଥିଲେ ଆହାର ସୁଧାର ହେବ। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତ ମାନର ହେବ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁମେଳରେ ପ୍ରୀତିପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି।

ମୀନ : ଅଯଥା ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେଇ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କେହି ବିଘ୍ନ ଉପୁଜାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିପାରନ୍ତି। ମଧୁର କଥାରେ ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି। ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ।

Comments are closed.