ଶନିବାର ରାଶିଫଳ (୨୫/୦୯/୨୦୨୧)

ମେଷ : ଧନବାନ୍‌ ହେବେ। ଶାସ୍ତ୍ରଜ୍ଞ ଓ ଜ୍ଞାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉପାର୍ଜନକାରୀ ହେବେ। ବଳିଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଲୋକପୂଜ୍ୟ ହେବେ। କ୍ରୋଧୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉତ୍ତମ ବଂଶରୁ କନ୍ୟା ଆଣିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ : ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ସଂଗୀତପ୍ରିୟ ହେବେ। ଧର୍ମଧାରଣାରେ ବ୍ରତୀ ହେବେ। ସୁଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଶସ୍ବୀ ହେବେ। ସାଧୁମାନଙ୍କର ହିତ ପାଇଁ ଅକୁଣ୍ଠିତ ଭାବେ ଧନ ବ୍ୟୟ କରିବେ।

ମିଥୁନ : ନାନାବିଧ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯାନବାହନଯୁକ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହେବେ। ଭୋଗବିଳାସ କରିପାରନ୍ତି। ଗୁଣବାନ୍‌ ହେବେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ : ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ଥାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍‌ମାର୍ଗୀ ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାରୂପକ ମହାଧନ ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ। ଦୟାଳୁ ସ୍ବଭାବର ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ।

ସିଂହ : ଧନବାନ୍‌ ହେବେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ପଶୁପାଳନ କରି ଧନ ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ବଧର୍ମ ଧ୍ୟାୟୀ ହେବେ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସେବାଯତ୍ନ କରି ଆନନ୍ଦ ଲାଭ କରିବେ। ପ୍ରବଳ ଶିଳ୍ପ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହେବେ।

କନ୍ୟା : ପରଧନରେ ଧନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ରସିକତାରୁ ବାଚାଳତା ଉପୁଜିପାରେ। ରଜତ ଧନଦ୍ବାରା ଧନଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମହିଳାମାନଙ୍କର ହିତାକାଂକ୍ଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖୀ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ।

ତୁଳା : ମିତ୍ରଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଈଶ୍ବର ବିଶ୍ବାସୀ, ଧାର୍ମିକ, ଶାସ୍ତ୍ରଜ୍ଞ ଓ ଜ୍ଞାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାଣ୍ଡିତ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଶିଳ୍ପ ପାରଦର୍ଶୀ ହେବେ। ହାସ୍ୟଯୁକ୍ତ, ଯୁବତୀପ୍ରିୟ ଓ ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ। ସ୍ବର୍ଣ୍ଣାଦି ଲାଭ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା : ଧର୍ମ ବିଧାନରେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ନିରୀହ ସ୍ବଭାବ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସ୍ଥିରତା ଆସିବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ। କୁଳପ୍ରଧାନ ଓ ଧନ ସଞ୍ଚୟକାରୀ ହେବେ।

ଧନୁ : ନୃତ୍ୟ-ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରିୟ ହେବେ। ସତ୍‌କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ। ଧର୍ମ ଓ ଭକ୍ତି ମାର୍ଗରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି। ବିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଭାବେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ସର୍ବଜନପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମକର : ସୌଭାଗ୍ୟସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନଯୁକ୍ତ ହେବେ। ସ୍ତ୍ରୀ-ପୁତ୍ର ପ୍ରୀତିଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନିଜ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ହିତକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ବୁଦ୍ଧି ହଜିଯାଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି। ଅତିଥି, ଗୁରୁ ଓ ଦେବପୂଜା ନିରତ ହେବେ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାଦି ଶୁଭକର୍ମରେ ଧନ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖୀ ହେବେ ଓ ନିଜ ଅର୍ଜିତ ବଳକା ଧନକୁ ଭୋଗକରିବେ।

ମୀନ : ଲୋଭଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବିଧ ଧନଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଦ୍ବିଜମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବ ରହିବ। ପତ୍ନୀ ଘରର ପରିଚାଳିକା ହୋଇପାରନ୍ତି। ସିଦ୍ଧହସ୍ତା ହେବେ। ଜନସାଧାରଣରେ ନମସ୍ୟ ହେବେ। ସମାଜସେବା ଓ ପରୋପକାରରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ।

Comments
Loading...