ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ‘କଲ୍ୟାଣ‘ ଓ ଶ୍ରୀ ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ଦାତବ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ‘କଲ୍ୟାଣ‘  ଏବଂ ଶ୍ରୀ ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଦାତବ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ବିଜ୍ଞାନ ଓ କାରିଗରୀ କୌଶଳ, ସାଧାରଣ ଉଦ୍ୟୋଗ, ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା, ଓ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସଶସ୍ତିକରଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଅଶୋକ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ୧୫୦ ଜଣ ବୟସ୍କ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଭେଷଜ ଏବଂ ଅସ୍ଥିଶଲ୍ୟ ବିଭାଗର ଅଭିଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ସହିତ ମାଗଣା ମଧୁମେୟ, ଔଷଧ , ମାସ୍କ ଓ ସାନିଟାଇଜର ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପୂର୍ବତନ କର୍ପୋରେଟର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସମର୍ଥା, ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସମ୍ପାଦକ ଡଃ ସୁରେଶ ବାରିକ, ମନୋଜ ବେହେରା, ଅମୂଲ୍ୟ ସମର୍ଥା, ଅଭୟ ସ୍ବାଇଁ,ସଞ୍ଜୟ ସାହୁ, ଅମୂଲ୍ୟ ସ୍ବାଇଁ, ବେଣୁଧର ସ୍ବାଇଁ, ସୁବାଷ ସାହୁ,ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜେନା,ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଖଟେଇ, ସୁରେଶ ପ୍ରଧାନ, ଗୋପାଳ ପଟ୍ଟନାୟକ, ନିରଞ୍ଜନ ସାହୁ, ସୁବାଷ ଦାସ୍, ଗଣେଶ ସମର୍ଥା,ଦିବ୍ୟରଞ୍ଜନ୍ ବେହେରା,ବିଜୟ ବାରିକ, ସୁଜିତ୍ ସ୍ବାଇଁ,ଦ୍ବାରିକା ସାହୁ, ପୂର୍ଣେନ୍ଦୁ ପୂଜାପଣ୍ଡା, ମାନସ ମହାରଣା, ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Comments
Loading...