ଶନିବାର ରାଶିଫଳ ( ୧୨-୧୨-୨୦୨୦ )

ମେଷ: ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଘଟିପାରେ। ସୁଖକର ଘଟଣା ଘଟିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ଅଛି। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥିର ହେବ।

ବୃଷ: ନିଷ୍ପତ୍ତିର ମାର୍ଗ ସୁଗମ ହେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇ ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରିବେ ଓ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ଅର୍ଥ ପାଇଁ ଅନର୍ଥ ଘଟିପାରେ। ଅନ୍ୟ ସହ ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଘଟଣାର ଆପୋସ ଅଧ୍ୟାପନା ପାଇଁ ଅଧ୍ୟୟନରତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ମିଳିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

କର୍କଟ: ନିର୍ଭୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ। ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ। ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱକର୍ମ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ।

ସିଂହ: ମନରେ ଉପୁଜିଥିବା ସନ୍ଦେହ ଦୂର ହେବ। ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଦେବ ଦର୍ଶନର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ହେଲେ ତରବର ନ ହୋଇ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସନ୍‍ମାର୍ଗୀ ହେବେ। କୃଷି କର୍ମର୍ରେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରଭୂତ ବିତ୍ତର ଅଧିକାରୀ ହେବେ।

ତୁଳା: ସୁଖ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ଆୟ ଉତ୍ତମଧରଣର ହେବ। ସରକାରୀ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍‍ ହେବେ। ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ।

ବିଛା: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜାଇବାକୁ କେହି ଅପଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ମଧୁରଭାଷୀ ହେବେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ଅପାର ଗୁଣର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। କରିତ୍‍କର୍ମା ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ସନ୍ତାନମାନେ ଗୁଣୀ ଓ ଗରିମାଯୁକ୍ତ ହେବେ।

ମକର: ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ଅଛି। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ବିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେବେ।

କୁମ୍ଭ: କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ଅଧିକ କ୍ଷମତା ହାସଲ କରିବେ ଓ ତା’ର ସଦ୍‍ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ବିଦ୍ୟାବାନ୍‍, ଗୁଣୀ ଓ ଚତୁର ହେବେ। ବ୍ରହ୍ମ ଉପାସକ ହେବେ।

ମୀନ: ସତ୍ୟର ପୁଜାରୀ ହେବେ। ଧର୍ମ ଧାରଣାରେ ବ୍ରତୀ ହେବେ। ଜିତେନ୍ଦ୍ରୀୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାପକୁ ଘୃଣା ଓ ପୁଣ୍ୟ ଆଦରଣୀୟ ହେବ। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ।

Comments
Loading...