MEllora 950×100

ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ମୁଖ୍ୟ ଖବର

ସାଲେପୁର : ନେମାଳ ଲେଣ୍ଡୁରା ଭଗବାନପୁର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୂଆ ମୋଡ .. ନାବାଳକ ନାତି ଜେଜେଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଓ ଜେଜିମାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ନେଇ ସୂଚନା.. ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ହାତେଇବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନାବାଳକ ନାତିର ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ .. ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପୁତୁରାର ପୁଅ ହୋଇଥିବା ନେଇ ସୂଚନା

ଆନ୍ଧ୍ର ଶ୍ରୀକାକୁଲମ ନିକଟରେ ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା ବସ .. ମାଲକାନଗିରିରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସୁଥିବା ବସ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ .. ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୬ ଆହତ

ଚେନ୍ନାଇ: ବାତ୍ୟା ମାଣ୍ଡୋସ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ.. ମାମଲାପୁରମରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବା ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ..  ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତି ଜିଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଜାରି .. ଚେନ୍ନାଇରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ଜଳମଗ୍ନ..  ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଉପୁଡ଼ି ପଡ଼ିଥିବାରୁ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ..

ବୋରୱେଲରେ ଫସିଥିବା ତନ୍ମୟ ମୃତ.. ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ବେତୁଲରେ ବୋରୱେଲରେ ୫ ଦିନ ତଳେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ତନ୍ମୟ  ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା.. ୫ଦିନ ପରେ ବୋରୱେଲ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ମେଡ଼ିକାଲରେ ମୃତ ଘୋଷଣା ନେଇ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ..

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ବ୍ଲକ ଆମପାଣି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଆମପାଣି ଘାଟିରେ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ .. ଗୁରୁବାର ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଓଲଟି ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଥରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଏକ ମକା ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡିଛି .. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଛନ୍ତି ଟ୍ରକ ଚାଳକ

ଫିଫା ବିଶ୍ବକପ: ସେମିରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା-କ୍ରୋଏସିଆ। ନେଦରଲାଣ୍ଡକୁ ହରାଇ ସେମିରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା.. ଆଜି ରାତିରେ ମରକ୍କୋ-ପର୍ତ୍ତୁଗାଲ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ-ଫ୍ରାନ୍ସ ହେବ ମୁକାବିଲା

Comments are closed.