ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ରୟାଲ ଏନଫିଲ୍ଡ଼ର ୬୦ ହଜାର ଗାଡ଼ି ବିକ୍ରି

ରୟାଲ ଏନଫିଲଡ଼ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଧୀରେଧୀରେ ବଜାରରେ ନିଜର ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।  ୨୦୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ କମ୍ପାନୀର ମାସିକ ବିକ୍ରି ୬୦ହଜାର ୟୁନିଟ୍ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। କରୋନୋଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଏହା ଘଟାଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ଠାରୁ ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ ଶିଳ୍ପ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହେଉଥିବାବେଳେ ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡର ବିକ୍ରୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଜାରି ରହିଛି। କମ୍ପାନୀ ମେ ୨୦୨୦ ରେ ୨୦୦୦୦ ରୁ କମ୍ ମୋଟରସାଇକେଲ ବିକ୍ରି କରିଥିବାବେଳେ  ଅଗଷ୍ଟରେ ୫୦ ହଜାର ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରେ ଭାରତୀୟ ମୋଟରସାଇକେଲ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୋଟ ବିକ୍ରି ୬୦ହଜାର  ଅତିକ୍ରମ କରିଛି।
ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ରେ ପାଇଁ ରୟାଲ୍ ଏନଫିଲ୍ଡ଼ ଗତବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ବିକ୍ରି କରିଥିବା ସଂଖ୍ୟା ୫୪୮୫୮କୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ନୂଆ ରେକର୍ଡ଼ କରିଛି । ଗତବର୍ଷ ତୁଳନାରେ କମ୍ପାନୀ ଅଧିକ ୨% ଗାଡ଼ି ବିକ୍ରି କରିଛି ।   ଘରୋଇ ବଜାରରେ ରୟାଲ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡର ବିକ୍ରି ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ବିକ୍ରୟ ତୁଳନାରେ ୧୭.୫ % ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ୪୭୫୭୧ ମୋଟରସାଇକେଲ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲା | ସେହିପରି ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ  କମ୍ପାନୀ୪୧୩୧ ମୋଟରସାଇକେଲ ବିଦେଶ ବଜାରକୁ ପଠାଇଛି, ଯାହା ଗତ ବର୍ଷ ସମାନ ମାସରେ ପଠାଯାଇଥିବା ୪୬୪୨ ମୋଟରସାଇକେଲ ତୁଳନାରେ ୧୧% କମ୍।

ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ପାଇଁ ବିକ୍ରୟ ଚିତ୍ର ଯଦିଓ ସନ୍ତୋଷଜନକ ନୁହେଁ ତଥାପି ବିକ୍ରୟ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କମ୍ପାନୀକୁ କିଞ୍ଚିତ ଆଶ୍ଵସ୍ତ କରିଛି ।  ଚଳିତ ବର୍ଷ ରୟାଲ ଏନଫିଲ୍ଡ ମୋଟ ୨୦୭୭୮୮ ୟୁନିଟ୍ ମୋଟରସାଇକେଲ ବିକ୍ରି କରିଛି, ଯାହା ଗତ ବର୍ଷ ସମାନ ଅବଧିରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା  ମୋଟରସାଇକେଲରୁ ୪୧% କମ୍  ।

Comments
Loading...