ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ବଗିଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ପାଟିବାଟେ ପଶିଗଲା ୪ ଫୁଟ ଲମ୍ବର ସାପ, ଟ୍ୟୁବ ସହାୟତାରେ ବାହାର କଲେ ଡ଼ାକ୍ତର

ମସ୍କୋ: ରୁଷର ଡ଼େଗୋଷ୍ଟେନର ଜଣେ ମହିଳା ବଗିଚାରେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଟିବାଟେ ପଶି ଯାଇଥିଲା ୪ ଫୁଟ ଲମ୍ବର ସାପ । ଏ କଥା ମହିଳା ସୁରାକ ସୁଦ୍ଧା ପାଇ ନଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ପେଟରେଯେତେବେଳେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ଏକ୍ସରେ ଡ଼ାକ୍ତରମାନେ ଯାହା ଦେଖିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ମାତ୍ର ପେଟଭିତରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଜୀବନ୍ତ ପ୍ରାଣୀ ଥିବା ଡ଼ାକ୍ତରମାନେ ଆତଯାତ ହେଉଥିବା ଦେଖି ଶେଷରେ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଲେ ।
ମହିଳାଜଣକ ସୋମବାର ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତରମାନେ ପ୍ରଥମେ ମହିଳାଙ୍କର କ’ଣ ହୋଇଛି ବୁଝି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ମାତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ଥିବା ଅନୁମାନ କଲେ । ଏହାପରେ ଡ଼ାକ୍ତର ମହିଳାଙ୍କୁ ବେହୋଶ କରି ମୁହଁପଟେ ଏଣ୍ଡୋସ୍କୋପ ପରି ଏକ ଟ୍ୟୁବ୍ ଭର୍ତି କରି ସେହି ସାମଗ୍ରୀକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । ଏହି ସାମଗ୍ରୀଟି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ତାହା ଏକ ସାପ ବୋଲି ।

ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁ ବାଟେ ସାପ ବାହାର କରିବା ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଯାହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଡ଼ାକ୍ତରମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁବାଟେ ସାପ ବାହାର କରାଯାଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହାପରେ ସାପଟିକୁ ଏକ ମେଡ଼ିକାଲ ବାସ୍କେଟରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ।

Comments
Loading...