ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ ୨୧.୦୭.୨୦୨୧

ମେଷ: ମନରେ ଗ୍ଲାନି ଉପୁଜିପାରେ। ଅର୍ଥର ସ୍ବଳ୍ପତା ବିବ୍ରତ କରିବ। ତଥାପି ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବେ ନାହିଁ। ଗୁଣବାନ୍‌ ଓ ମାନୀ ହେବେ। ସାହସୀ ହେବେ। କୁଶଳୀ ଓ ବାଞ୍ଛିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।
ବୃଷ: ଆଜିର ଘଟଣାବଳୀ ସୁଖବୋଧ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଊଳମୟ କରିପାରନ୍ତି। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ସ୍ବଚ୍ଛ ଓ ନିର୍ମଳ ରହିଛି। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଅହଂକାରୀ ହେବେ।
ମିଥୁନ: ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରିପାଇବେ। ସାରାଦିନ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି। ସୁସମ୍ବାଦ ଶୁଣିବେ। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ।
କର୍କଟ: ବିଦ୍ୟାର୍ଜନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅଧିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ଶୁଭଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ସୁଗମ ହେବ।
ସିଂହ: ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ସର୍ବସୁଖ ଲାଭ କରିବେ। ଗୁଣଜ୍ଞ ଓ ଶାସ୍ତ୍ରଜ୍ଞ ହେବେ।
କନ୍ୟା: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଲାଭ କରି ଆଶ୍ବସ୍ତ ହେବେ। ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପରାୟଣ ହେବେ।
ତୁଳା: ବିବିଧ ଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ନିସ୍ବାର୍ଥପର ସେବା ଯୋଗାଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଚଞ୍ଚଳମନା ହେବେ। ଅତି ସୁଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସମସ୍ତ କଳୁଷ ଦୂର ହେବ। ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରିୟପାତ୍ର ହେବେ।
ବିଛା: ଭଲ ଆୟ ହେବ। ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହେବେ। ସୁସ୍ବାଦୁ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ହଟିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ।
ଧନୁ: ଅଯଥା କଥାରେ ମୁଣ୍ଡ ନ ପୂରାଇ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଧନଯୁକ୍ତ ହେବେ। ନିରନ୍ତର ଧ୍ୟାନରେ ରହି ଧନ, ସ୍ତ୍ରୀ, ପୁତ୍ର ପୀତିଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।
ମକର: କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ଅଧିକ ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ସତ୍‌କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଏପରିକି ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ମିଳିବ।
କୁମ୍ଭ: ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଦେଖାଦେବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଦୟାର୍ଦଚିତ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ।
ମୀନ: କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କ୍ଷମତାଧାରୀ ହେବେ। ତା’ର ସଦ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବର ହେବେ।

Comments
Loading...