ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ (୧୨.୦୫.୨୦୨୧)

ମେଷ: ଭାତ୍ରୁଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ। ଧନବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧର୍ମୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାବାନ୍‌ ହେବେ। ପ୍ରୀତିଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ନିଃସ୍ବାର୍ଥପର ହେବେ। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି।
ବୃଷ: ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆସନ ଅଳଙ୍କୃତ କରିପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାଶ୍ରୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବେ। ସନ୍‌ମାର୍ଗୀ ହେବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସଦାସର୍ବଦା ହର୍ଷଯୁକ୍ତ ହେବେ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନରେ ଆପାୟିତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ।
ମିଥୁନ: ଅଧିକ ବ୍ୟୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନିଜ କର୍ମରେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ। ଆପଣାର ଲୋକେ କରଛଡ଼ା ଦେଇପାରନ୍ତି। ଚତୁର ହେବେ। ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଉପୁଜିପାରେ। ମଧୁର ଭାଷାରେ ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି।
କର୍କଟ: ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପୂଜ୍ୟ ହେବେ। ବୀର ଦର୍ପରେ ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ବିଜୟବାନା ଉଡ଼ାଇ ପାରନ୍ତି। ବ୍ରହ୍ମକଲ୍ୟାଣ ଲାଭ କରିବେ। ଅଧିକ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିବ। ସତ୍‌ କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ।
ସିଂହ: ଜୀବେ ଦୟାଧର୍ମରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହେବେ। ହୃଦୟବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରନାରୀକୁ ମାତୃବତ୍‌ ଜ୍ଞାନ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ରାହ୍ମଣ ଓ ଦେବତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନୁରକ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ।
କନ୍ୟା: ବିଶାଳ କୀର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରିବେ। ପୁଣ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ବାଭିମାନୀ ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଷ୍ଟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ବହୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନବାନ୍‌ ହେବେ। ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀର ନେତୃତ୍ବ ନେବେ।
ତୁଳା: ସରକାରୀ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହି ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଚୌର ଭୟ ଅଛି। କିଛି ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ଓ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସୁପୁତ୍ର ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି।
ବିଛା: ବହୁ ବିଶେଷ ପୁଣ୍ୟର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମ୍ପାଦନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ସୁଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବେ ଆଦରଣୀୟ ହେବେ। ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନୟଭାବ ପ୍ରକାଶ କରି ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।
ଧନୁ: ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଶତ୍ରୁଦମନ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରିପାଇବେ। କ୍ଷମତାଶାଳୀ ହେବେ। ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି।
ମକର: ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ। ଦାନ-ଧର୍ମ ଦୀକ୍ଷିତ ହେବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାପ ପରାଙ୍‌କ୍ଷ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁ ବିଜୟୀ ହେବେ। ବ୍ରହ୍ମ ଉପାସକ ହେବେ। ଜ୍ଞାନଗରିମାଯୁକ୍ତ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ।
କୁମ୍ଭ: ପ୍ରଭୃତ୍ବ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି। ଜଣେ ମହାନ୍‌ ପୌରୁଷର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। କୁଳ ପ୍ରଧାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିତୃମାତୃ ଭକ୍ତିଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପଦପଦବୀର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉପାଦେୟ ହେବ।
ମୀନ: ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଚାରରେ ନିର୍ଦେଶିତ ହେବେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୁଳ ରହିଛି। ଭଗବତ୍‌ପ୍ରେମୀ ହେବେ। ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଲାଭକରି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହେବେ। ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ।

Comments
Loading...