ଭିଭୋ ୱାଇ-୭୦ଏସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବଜାର ପ୍ରବେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କମ୍ପାନୀ ଭିଭୋ ଚୀନରେ ତାର ୱାଇ ସିରିଜ୍ ଭିଭୋ ୱାଇ-୭୦ଏସ୍ (Vivo Y70s) ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସାମସଙ୍ଗ Exynos ୮୮୦ ଚିପସେଟ, ଏଚଡି ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ତିନୋଟି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି।
ଭିଭୋ ୱାଇ-୭୦ଏସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ମୂଲ୍ୟ
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ୬ ଜିବି ରାମ + ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ ୮ ଜିବି ରାମ + ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୨୧ହଜାର ୨୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବିକ୍ରି ଜୁନ୍ ୧ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।
ଭିଭୋ ୱାଇ-୭୦ଏସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍
କମ୍ପାନୀ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୬.୫୩ ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ ଏଚଡି ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଦେଇଛି, ଯାହାର ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ୧,୦୮୦ x ୨୩୦୪ ପିକ୍ସେଲ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଅକ୍ଟା-କୋର Exynos ୮୮୦ ପ୍ରୋସେସରର ସମର୍ଥନ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୧୦ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫଣ୍ଟୁଚ୍ ୧୦ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମରେ କାମ କରିବ। ଏହାର କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏଥିରେ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ୪୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା, ୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଲେନ୍ସ ଏବଂ ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଗଭୀରତା ସେନସର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସାମ୍ନାରେ ୧୬ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି।
ଭିଭୋ ୱାଇ-୭୦ଏସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସଂଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସଂଯୋଗ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭିଭୋ ୫ଜି, ୪ଜି ଏଲଟିଇ, ୱାଇ-ଫାଇ, ଜିପିଏସ୍, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍, ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ୟୁଏସବି ପୋର୍ଟ ଟାଇପ୍-ସି ଭଳି ଫିର୍ଚର ରହିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୧୮ୱାଟ ଡୁଆଲ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଫ୍ଲାସ୍ ଚାର୍ଜିଂ ସହିତ ୪୫୦୦ଏମ୍ଏଚ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇପାରିବେ।

Comments
Loading...