ହିରୋ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଏବେ ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସମୟରେ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ କାଳରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଜନହିତୈଷୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଉଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦବଙ୍ଗ, ଯୋଦ୍ଧା ଆକବର ଏବଂ ସିମ୍ବା ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ସୋନୁ ସୁଦ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ସେ ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ଶୀର୍ଷରେ ପହଂଚିଥିଲେ।

ଗତକାଲି ‘We The Women’ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଅଧିବେଶନରେ ୨୦୨୦ ବର୍ଷ କିଭଳି ସୁଦଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥା ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି ଓ ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ କିପରି ବଦଳାଇ ଦେଇଛି, ସେ କହିଛନ୍ତି। ସେ ପୂର୍ବରୁ ସିମ୍ବା ଓ ଆର ରାଜକୁମାର ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏବେ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ହିରୋ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଉଛନ୍ତି।ସେ ୪ରୁ ୫ଟି ଭଲ ବିଷୟ ପାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସୁଦ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ଏହା ଅଧିକ କିଛି ମଜା ଲାଗିବ।

ସେ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆଚାର୍ଯ୍ୟ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଦୃଶ୍ୟରେ ପ୍ରହାର କରିବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ସମୟ ଅଟକି ଯାଇଥିଲେ। ଚିରଞ୍ଜୀବୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ଫିଲ୍ମରେ ରହିବା ଆମ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା କାରଣ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟରେ ମାରି ପାରିବି ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ସେ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଶାପ ଦେବେ। ୪୭ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଏକ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କ ନୂଆ ଅବତାର ଅନୁଯାୟୀ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବଦଳାଇଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କରୋନା ସମୟରେ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନରେ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ କାମ କଲା ଏବଂ ମୁଁ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ପାରିଲି। ସେଠାରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସ୍ୱର ଥିଲା ଯାହା ମୋତେ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୁଁ ଏହା କିପରି କରିବି କିନ୍ତୁ ଥରେ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ସବୁକିଛି ଘଟିଗଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Comments
Loading...