ଗାୟକ ଏସ.ପି.ବାଲସୁବ୍ରମଣିଅମ ଗୁରୁତର, ଜୀବନ ରକ୍ଷାକାରୀ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରଚ୍ଛଦପଟ ଗାୟକ ଏସ.ପି.ବାଲସୁବ୍ରମଣିଅମଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆହୁରି ବିଗିଡି ଯାଇଛି ବୋଲି ଚେନ୍ନାଇର କର୍ପୋରେଟ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୁଲେଟିନରେ କୁହାଯାଇଛି। ସେ ସର୍ବାଧିକ ଜୀବନ ରକ୍ଷାକାରୀ ପ୍ରଣାଳୀ ସହାୟତାରେ ଅଛନ୍ତି।

ହସ୍ପିଟାଲ ବୁଲେଟିନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇପଡିଛି ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ଜୀବନ ସହାୟତା ପ୍ରଣାଳୀରେ ତାଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି। ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏମଜିଏମ ହେଲଥ କେୟାର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରେ ବାଲସୁବ୍ରମଣିଅମଙ୍କ ପୁଅ ଚରଣ ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିଛି ଓ କୌଣସି ସଂକ୍ରମଣ ନାହିଁ। ଚରଣ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଫିଜିଓ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ବସିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ବସିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଅଗଷ୍ଟ ୫ରେ ବାଲସୁବ୍ରମଣିଅମ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ସେ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଅଛନ୍ତି।

Comments
Loading...