ଶନିବାର ରାଶିଫଳ (୦୧.୦୮.୨୦୨୦)

ମେଷ: ସେବା ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ ହେବେ। ଶତ୍ରୁପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁ ପାରନ୍ତି। ଧନ-ଧାନ୍ୟ ଲାଭର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି। ଜନବଲ୍ଲଭ ଓ ସୁଖୀ ହେବେ।
ବୃଷ: ଅର୍ଥ ଆଶାକରି ବିଘ୍ନ ଉପୁଜି ପାରେ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସନ୍ମାର୍ଗୀ ଓ ପ୍ରିୟଭାଷୀ ହେବେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ମନୋଜ୍ଞ ହେବେ। ରାଜପୂଜା ମିଳିବ।
ମିଥୁନ: ପର ପାଇଁ ଜାମିନ୍‌ଦାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ମିତ୍ର ଲାଭ ହେବ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ସଦ୍ଭାବନା ବଜାୟ ରଖିବେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତଥା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ। ରାଜପୂଜା ମିଳିବ। ଧନବାନ୍‌ ଓ ସତ୍ୟନିଷ୍ଠ ହେବେ।
କର୍କଟ: କଳ କୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। କୁଶଳ ସମାଚାର ପାଇ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି ଆଶ୍ବସ୍ତ ହେବେ। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ।
ସିଂହ: ଜଣେ ପରାମର୍ଶଦାତା ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ମନରେ ଆନନ୍ଦ-ଉଲ୍ଲାସ ଜାତ ହୋଇପାରେ। ନିସର୍ଗ ସୁଖ ମିଳିବ। ପ୍ରଭୁତ୍ବ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି। ଶାସ୍ତ୍ର ଶାରଦ ହେବେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଅଜାତଶତ୍ରୁ ହେବେ।
କନ୍ୟା: ବିଭାଗୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିବେ। ନିଜକୁ କଳହମୁକ୍ତ ରଖିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ପ୍ରବକ୍ତା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ। ବିଭାଗୀୟ ଅର୍ଥ ମିଳିବ। ଉପଯୁକ୍ତ କର୍ମାନୁରକ୍ତ ହେବେ। ଯଶସ୍ବୀ ହେବେ।
ତୁଳା: ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। ବିଳାସ ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି। ବୁଦ୍ଧିମାନ୍‌ ହେବେ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଧନ ସହିତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ପୁତ୍ର ସୁଖ ମିଳିବ। ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ।
ବିଛା: ଆଶାବାଦୀ ହେବେ। ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ। ନୈତିକତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କର୍ମରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ମାନବବାଦୀ ହେବେ। ଜନବଲ୍ଲଭ ହୋଇପାରନ୍ତି।
ଧନୁ: ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବାନ୍‌ ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସମୃଦ୍ଧିର ସୋପାନ ଚଢ଼ିବେ।
ମକର: ପର ପାଇଁ ମଧ୍ୟସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଦାୟିତ୍ବବାନ୍‌ ହେବେ। କେତେକ ବନ୍ଧୁ କରଛଡ଼ା ଦେଇପାରନ୍ତି। ଦେଶରେ ଆଦର ମିଳିବ। ରାଜତୁଲ୍ୟ ଆଧିପତ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ।
କୁମ୍ଭ: ଶତ୍ରୁତାର ଅବସାନ ଘଟାଇବେ। ଧନ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହାନତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପଦରେ ଆସୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଭାଷୀ ଓ ସୁବିଦ୍ୟାଯୁକ୍ତ ହେବେ।
ମୀନ: ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରୀତିଭୋଜନ ମିଳିବ। ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଚେଷ୍ଟା ଶୁଭପ୍ରଦ ହେବ। ସୁନ୍ଦର ବସ୍ତୁ ଲାଭ ହେବ।