ତିନୋଟି ରିଅର କ୍ୟାମେରା ସହ ଭାରତୀୟ ବଜାରକୁ ଆସିଲା ଗାଲାକ୍ସି ଏ-୨୦ଏସ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସାମସଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ଶନିବାର ଭାରତରେ ତାର ନୂଆ ସ୍ବାର୍ଟଫୋନ ଗାଲାକ୍ସି ଏ-୨୦ଏସର ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଏହି ଫୋନକୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଗତ ମାସରେ ମାଲେସଆରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପୋନ ହେଉଛି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ-୨୦ର ଅପଗ୍ରେଡ ଭର୍ସନ।
ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ – ଏହାର ୩ଜିବି ରାମ ଏବଂ ୩୨ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧୧ହଜାର ୯୯୯ଟଙ୍କା। ସେହିଭଳି ଏହାର ୪ଜିବି ରାମ, ୬୪ଜିବି ମହେଲ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧୩ହଜାର ୯୯୯ଟଙ୍କା।
ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ-୨୦ଏସର ବିଶେଷତ୍ବ ବିଷୟରେ କହିଲେ ଏଥିରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ପାଇ ୯.୦ଆଧାରିତ ୱାନ ୟୁଆଇ ମିଳିବ। ଏହାବ୍ୟତୀତ ଫୋନରେ ୬.୫ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ ଏଚଡି ପ୍ଲସ ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି। ଯାହାର ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ୭୨୦/୧୫୬୦ ପିକ୍ସଲ। ଏଥିରେ କ୍ବାଲାକମର ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୪୫୦ପ୍ରୋସେସର ଏବଂ ୪ଜିବି ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ରାମ ରହିଛି।

pic courtesy-soyacincau.com

ଏହି ଫୋନରେ ତିନୋଟି ରିଅର କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରୁ ଗୋଟିଏ କ୍ୟାମେରା ୧୩ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଏଫ/୧.୮ଫିର୍ଚର, ଦ୍ବିତୀୟଟି ୮ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଣ୍ଡ ଆଙ୍ଗଲ ଏବଂ ତୃତୀୟଟି ୫ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡେପ୍ଥ ସେନସର ରହିଛି। ଫୋନରେ ୮ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଆଗପଟ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି।
ଗାଲାକ୍ସି ଏ-୨୦ଏସରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ୪ଜି ଭୋଲଟିଇ, ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ ଭି୪.୨, ଜିପିଏସ୍, ୟୁଏସବି ଟାଇପ-ସି ଚାର୍ଜିଙ୍ଗ ପୋର୍ଟ ଏବଂ ୩.୫ଏମ୍ଏମ୍ ହେଡଫୋନ ଜ୍ୟାକ ରହିଛି। ଫୋନରେ ଟିପଚିହ୍ନ ସେନସର ଏବଂ ୧୫ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଙ୍ଗକୁ ସପୋର୍ଟ କଲା ଭଳି ୪ହଜାର ଏମ୍ଏଚ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.