ଅତାବିରା ବ୍ଲକରେ ଏକଦିବସୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ

 

ରେଙ୍ଗାଲିକେମ୍ପ : ଅତାବିରା ବ୍ଲକ  ଜାଙ୍ଗେଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ଆଜି ଆଥେଲେଟିକ ଆସୋସିଏସନ ପକ୍ଷରୁ ୪୬ତମ ଏକ ଦିବସୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି  ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ  ଅମଲିପାଲି, ଟିକିରାପଡ଼ା,ବଡ଼ମାଳ, ସୁଢାପାଲି, ନୂଆ ବାଟିମୁଡ଼ା,ଚାରପାଲି, ଗୌରଟିକିରା ଓ ଧମା  ଆଦି ମୋଟ ୮ଟି ଦଳ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।ଏଥିମଧ୍ୟରୁ  ବାଟିମୁଡା ଓ ବଡ଼ମାଳ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଖେଳ ହୋଇଥିଲା। ଶେଷରେ  ୧-୦ ଗୋଲ ବ୍ୟବଧାନରେ ବାଟିମୁଡ଼ା ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ।ଆଜିର ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ  ଗ୍ରାମର ବୟୋଜ୍ୟେଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ସଂସାର ପଧାନ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ରୂପେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ଭୋଇ,ମହାଦେବ ଭୋଇ, ଡୋଲାମନି ଗୁରୁ,ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର ଲକ୍ଷପତି ନାଏକ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ଭାବେ ପର୍ଶୁରାମ ସାହୁ ଯୋଗ ଦେଇ  ଜୀବନରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଖେଳର ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ। ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ  ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରଧାନ,ସନ୍ତୋଷ  ଗଡତିଆ,ଲୋକନାଥ ବାରିକ୍,ଖିରେଶ୍ୱର୍ ସାହୁ,ପଙ୍କଜ ମିର୍ଦ୍ଧା, ହଜାରୁ ଷଣ୍ଢ ଓ ମନୋଜ ଡନସନା ଖେଳ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ସୁନା ନାଏକ,ଗୁଣନିଧି ଭୁଏ,ରଜତ ନାଏକ,ଭିକି ସାହୁ,ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସେଠ,ବଳରାମ  କରାଲି,ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠ ଓ ରାଜେଶ୍ ଭୋଇ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।ବିଜୟୀ ଦଳକୁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ମାନପତ୍ର ଓ ଟ୍ରଫି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା
Comments
Loading...