ରବିବାର ରାଶିଫଳ (୨୩। ୦୨। ୨୦୨୦)

ମେଷ : ଦ୍ୱିଜା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କର୍ମକ୍ଷତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ବିନୟୀ ସ୍ୱଭାବ ଓ ପ୍ରବଳ ପ୍ରତାପୀ ହେବେ। ଦୃଢ଼ମନା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ହେବେ। ଅଶ୍ୱିନୀ ଓ କୃତ୍ତିକା ପ୍ରାୟ ସମଫଳ।
ବୃଷ : ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧି ହେବ; ମାତ୍ର ବିଳମ୍ବରେ। ଦେବଦର୍ଶନ କରି ସମସ୍ତ କଳୁଷ ଦୂର କରିବେ। ଦାନ-ଧର୍ମକୁ ଆଦରି ନେବେ। ସନ୍ମାର୍ଗୀ ହେବେ। କୃତ୍ତିକା ଓ ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭ।
ମିଥୁନ : ଆର୍ଦ୍ରା ଓ ପୁନର୍ବସୁ ନକ୍ଷତ୍ର ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ସ୍ୱାଭିମାନୀ ଓ ମନ୍ତ୍ରଣାଦାତା ହେବେ। ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।
କର୍କଟ : ପୁନର୍ବସୁ ଓ ଅଶ୍ଳେଷା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତି ବନ୍ଧୁ ମିଳନରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହେବ। ସର୍ବସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ପୁଷ୍ୟା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭଫଳ।
ସିଂହ : ପୂର୍ବା ଫାଲ୍‍ଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ଅସାଧ୍ୟ ସାଧନ କରିପାରନ୍ତି। ଉତ୍ତମ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ବାକ୍‌ପଟୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ଶତ୍ରୁ ବିନାଶ କରିବେ। ମଘା ଓ ଉତ୍ତରା ଫାଲ୍‍ଗୁନୀ ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭ।
କନ୍ୟା : ହସ୍ତା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ। ବହୁବିଦ୍ୟା ପାରଙ୍ଗମ ଓ ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ। ଉତ୍ତରା ଫାଲ୍‍ଗୁନୀ ଓ ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭଫଳ।
ତୁଳା : ସ୍ୱାତୀ ଓ ବିଶାଖା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ରର ସାମାନ୍ୟ ଫଳ।
ବିଛା : ବିଶାଖା ଓ ଜ୍ୟେଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି କଳହଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ଜୁଟିଛି। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ହେବ। ସାଧୁ ସେବା କରି ଧନ୍ୟ ହେବେ। ଅନୁରାଧାର ଫଳ ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭ।
ଧନୁ : ପୂର୍ବାଷାଢ଼ା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଭାଗ୍ୟବାନ୍‍ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉତ୍ତରାଷାଢ଼ା ଓ ମୂଳା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ; ମାତ୍ର ବହୁ ବିଳମ୍ବରେ।
ମକର : ଶ୍ରବଣା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି ଧର୍ମ-କର୍ମ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ମୂଲ୍ୟବାନ୍‍ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହେବ। ଧନିଷ୍ଠା ଓ ଅଭିଜିତ ନକ୍ଷତ୍ରର ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭଫଳ।
କୁମ୍ଭ : ଶତଭିଷା ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି ରୋଜଗାରକ୍ଷମ ହେବେ। ସରକାରୀ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ଲାଭବାନ୍‍ ହେବେ। ଚଞ୍ଚଳମନା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧର୍ମମତି ହେବେ। ସାଧନା ଫଳବତୀ ହେବ। ପୂର୍ବ ଭାଦ୍ର ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଧନିଷ୍ଠାର ସାମାନ୍ୟ ଫଳ।
ମୀନ : ପୂର୍ବ ଭାଦ୍ର ଓ ରେବତୀ ନକ୍ଷତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଥାଇ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଶୁଭଫଳ ଆଶା କରାଯାଏ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି। ମନପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ସରକାରୀ କୃପା ଲାଭ କରିବେ। ଉତ୍ତରା ଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ରର ସାମାନ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳ।

Comments
Loading...