ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ଶୁଭକର୍ମରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଶୁଭଖବର ମିଳିପାରେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବା ସହ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ।

ବୃଷ: ଉପୁଜି ଥିବା ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ। ଚୋରମାନଙ୍କ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ମ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ।

କର୍କଟ: ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କେବଳ ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ।

ସିଂହ: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ଲାଭ କରି ଖୁସି ହେବେ। ଆବଶ୍ୟକ ସହଯୋଗ ପାଇ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବାକ୍‍ପଟୁତାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରାଜୟ କରିପାରନ୍ତି। ସେବା ମନୋଭାବର ହେବେ। ଯଶ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଆତ୍ମୀୟମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରେ। ମନ ଫୁର୍ତ୍ତି ରହିବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବେ। ଶକ୍ତିମାନ୍‍ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ବିନାଶ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ। ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଚାକିରିରେ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ।

ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଏତଦ୍‍ ବ୍ୟତୀତ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ରୋତ ବୋହିବ। ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ। କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହେବେ। ଶାନ୍ତି-ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ହଠାତ୍‍ କିଛି ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ। ସୁଖ ମିଳିବ।

ବିଛା: ବନ୍ଧୁ ମହଲରେ ମତଭେଦ ଘଟିପାରେ। ପ୍ରୀତିପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତାଧାରା ବିକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ କାମନା କରିପାରନ୍ତି। ମନସ୍କାମନାପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ବଳାଇ ପାରନ୍ତି। ମଧୁରଭାଷୀ ଓ ସୁଖୀ ହେବେ।

ଧନୁ: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ। ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ। ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।

ମକର: ଦେବଦର୍ଶନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ। ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିକଶିତ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପତ୍ନୀ ପରାୟଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦୃଢ଼ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଶଙ୍କା ଦୂର ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ। ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ନୂଆବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମଳିବ।

ମୀନ: ଚାପରେ ପଡ଼ି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପରୋପକାର କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରି ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ। କଅଁଳ କଥାରେ ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି। ଭ୍ରାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ। ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ।

Comments
Loading...