ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ(୨୧/୦୪/୨୦୨୦)

ମେଷ : ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ। ପଶୁ ସମ୍ପଦ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଉତ୍ତମଗୁଣଯୁକ୍ତ ହେବେ। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ : ସୁଖୀ ହେବେ। ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସମୃଦ୍ଧିର ମାର୍ଗ ଉନ୍ମୁକ୍ତ ରହିଛି। ସୁଖ-ସମ୍ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଧର୍ମାଶ୍ରୟୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶିଳ୍ପ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରଦର୍ଶିତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଜ୍ଞାନୀ ହେବେ।

ମିଥୁନ: ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ। ବହୁ ଶୁଭଫଳ ଆଶା କରାଯାଏ। ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ହେବ। ନୃତ୍ୟ-ସଙ୍ଗୀତପ୍ରିୟ ହେବେ। ଧନଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ଭ୍ରମଣ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ବୁଦ୍ଧି, ଯାନବାହନ ଓ ଧନଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପୁତ୍ର ସୁଖ ମିଳିବ। ପରୋପକାରୀ ହେବେ। ମଣି-ଭୂଷଣାଦି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସତ୍‍କର୍ମରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ: ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। କୃପଣ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟବାନ୍‍ ହେବେ। ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ-ପୁତ୍ର ପ୍ରୀତିଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଭାଗୁଆଳି ବ୍ୟବସାୟରୁ କିଛିଟା ଲାଭ ମିଳିବ। ଧ୍ୟାନରତ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି। ସତ୍‍ପଥଗାମୀ ହେବେ। ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କଲେ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହେବେ। ବନ୍ଧୁ ବର୍ଗ ଓ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ।

ତୁଳା: ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ପ୍ରବାହିତ ହେବ। ଅର୍ଥାଭାବ ଦେଖାଦେଇ ପାରେ। ମନରେ ଭୟ ସଞ୍ଚାରିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଶତ୍ରୁନାଶ କରି ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନର ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।

ବିଛା: ଶୁଭାଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ। ଜ୍ଞାନ-ଗରିମାଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବହୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ଓ ସାହାଯ୍ୟ-ସହାନୁଭୂତି ମିଳିବ। ଦେବ-ଗୁରୁ ଭକ୍ତ ହେବେ। ପରାକ୍ରମଶାଳୀ ହେବେ।

ଧନୁ: ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସନ୍‍ମାର୍ଗୀ ହେବେ। ବିବେକୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବେ ପରିଗଣିତ ହେବେ। ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେବେ।

ମକର: ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଦୃଢ଼ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସହଦୃୟତା ଓ ସୌଜନ୍ୟ ଭାବ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଦ୍ୟୁତକ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବଦ୍‍ରାଗୀ ହେବେ। ଚାଲିଚଳନ ବାଳ ସୁଲଭ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ଦିନଟି ଶୁଭଙ୍କର। ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସାରାଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ପ୍ରଭୂତ ବିତ୍ତର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଳାସ-ବ୍ୟସନଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ। ସୁଖ ମିଳିବ।

ମୀନ: ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି। ବିନୀତ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ। ଧାର୍ମିକ ମନୋବୃତ୍ତିିର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନବାନ୍‍ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ଗୁଣଯୁକ୍ତ ହେବେ।

Comments
Loading...