ଢେଙ୍କିକୋଟରେ ବିଜେଡ଼ିର ୨୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ପାଟଣା: ଆଜି ଘଟଗାଁ ବ୍ଲକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଢେଙ୍କିକୋଟ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପଡିଆ ଠାରେ ୨୫ତମ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଘଟଗାଁ ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଦୋଳଗୋବିନ୍ଦ ବେହେରାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ଘଷିପୁରା ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବାଶିଷ ପାତ୍ର, ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ ବିଜେଡ଼ି ଉପସଭାପତି ସେକ ଇମ୍ରାନ, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡ଼ି ମହିଳା ଉପସଭାପତି ରଞ୍ଜିତା ରାଉତ, ଘଟଗାଁ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଦୋପଦୀ ଦଣ୍ଟପାଟ, ଢେଙ୍କିକୋଟ ସରପଞ୍ଚ ଗୈାରୀ ବାରିକ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟା ସୁମିତ୍ରା ମହାନ୍ତ, ଅଜିତ୍ କୁମାର ପାଢ଼ୀ, ବିକ୍ରମ କୁମାର ଜେନା, ଜିଲ୍ଲା ଛାତ୍ର ସମ୍ପାଦକ ଆଶିଷ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ, ବ୍ଲକ ଯୁବ ସଭାପତି ରତନ ପଲେଇ, ବ୍ଲକ ମହିଳା ସଭାପତି ପୁଷ୍ପ ଲତା ରାଉତ ପ୍ରମୁଖ ଙ୍କ ସହ ବହୁ ସରପଞ୍ଚ ଓ ସମିତି ସଭ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ନବୀନ ସରକାରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଓ ଜନକଲ୍ୟାଣକାରୀ ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କରେ କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯିବା ସହ ଆଗାମୀ ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ ପାୟତିରାଜ ନିର୍ବାଚନରେ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦଳୀୟ ସମର୍ଥୀତ ସରପଞ୍ଚ ଓ ସମିତି ସଭ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏକତରଫା ବିଜୟ ଆଣି ଦେବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଶ୍ରୀ ପାତ୍ର ଦଳୀୟ କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଥିଲେ।

Comments are closed.