ଓପୋ ରେନୋ-୩ଏର ବଜାର ପ୍ରବେଶ

ଟୋକିଓ : ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କମ୍ପାନୀ ଓପୋ ଜାପାନର ରେନୋ ସିରିଜର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟ୍ ରେନୋ ୩ଏ ଲଞ୍ଚ କରିଛିା ଓପୋ ରେନୋ ୩ ଏ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଚାରୋଟି କ୍ୟାମେରା, ଏଚଡି ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟେରୀର ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ମିଡ୍ ରେଞ୍ଜ୍ ପ୍ରୋସେସର୍ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି ା

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏର ମୂଲ୍ୟ |

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ୬ ଜିବି ରାମ ଏବଂ ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୨୮ହଜାର ୧୦୦ଟଙ୍କା | ଏହି ସମୟରେ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଧଳା ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ବିକଳ୍ପ ସହିତ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜାରରେ ଉପଲବ୍ଧ | ତେବେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଭାରତରେ କେତେ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତାହା କମ୍ପାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହିଁ।

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ |

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 6.୪୪-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ ଏଚଡି ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି, ଯାହାର ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ୧୦୮୦ x ୨୪୦୦ ପିକ୍ସେଲ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କ୍ୱାଲ-କମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୬୬୫ ପ୍ରୋସେସରର ସମର୍ଥନ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୧୦ ଉପରେ ଆଧାରିତ |

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏର କ୍ୟାମେରା

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଓପୋ ରେନୋ ୩ ଏ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଏକ କ୍ୱାଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ୪୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର, ୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସେକେଣ୍ଡାରୀ ସେନସର, ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର ଏବଂ ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେନସର ରହିଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫୋନ୍ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୬ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି।

ଓପୋ ରେନୋ ୩ଏର ବ୍ୟାଟେରୀ |

ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ଓପୋ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍, ୪ଜି ଏଲଟିଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ୫.୦, ଜିପିଏସ୍, ୱାଇ-ଫାଇ, ଏନଏଫସି ଏବଂ ୟୁଏସବି ପୋର୍ଟ ଟାଇପ୍-ସି ଭଳି ଫିଚ’’ର ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଶୀଘ୍ର ଚାର୍ଜ କଲାଭଳି ୪ହଜାର ୨୫ଏମଏଚ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇପାରିବେ |