ପାକିସ୍ତାନରେ ଚାଲିଥିଲା ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନଲାଇନ୍ ବୈଠକ, ବାଜିଲା ‘ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ’ ଗୀତ (ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ)

ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ହ୍ୟାକିଂ ହେବାର ଖବର ଆସିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏଥର ଭାରତୀୟ ହ୍ୟାକରମାନେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ହ୍ୟାକରମାନେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନଲାଇନ୍ ମିଟିଂ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ତାହାକୁ ହ୍ୟାକ୍ କରି ସେଥିରେ ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ୱେବିନିନାର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା ​​ଯାହାକୁ ଭାରତୀୟ ହ୍ୟାକର୍ସମାନେ ହ୍ୟାକ୍ କରିଥିଲେ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ୱେବିନାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦେଶର ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ୱେବିନାର ଆରମ୍ଭ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ସ୍ଲୋଗାନ ଥିବା ଗୀତଗୁଡ଼ିକ ହଠାତ୍ ବାଜିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ୱେବିନାରରେ ଭାଗ ନେଇଥିବା ଅତିଥିମାନେ ପ୍ରଥମେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଏହି ଗୀତଗୁଡ଼ିକ ୱେବିନାର ଆୟୋଜନ କରୁଥିବା ଡଃ ୱାଲିଦ ମଲିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଜାଯାଉଛି।

ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ସ୍ଲୋଗାନ ସହିତ ଗୀତଟି ୱେବିନାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​| ଏହି ସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥିମାନେ ୱାଲିଦ ମଲିକଙ୍କୁ ଗୀତ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଗୀତ ବନ୍ଦ ହେଲାନାହିଁ। ମଝିରେ ମଝିରେ ‘ଆମେ ଭାରତୀୟ’ ସ୍ଲୋଗାନ ଜାରି ରହିଥିଲା। ପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବୈଠକ ଜୁମ୍ ଆପରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

Comments
Loading...