ରାଜ୍ୟରେ ୬୧୧୮ ନୂଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ; କଟକରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୪୦

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୧୧୮ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଗରୋଧରୁ ୩୪୫୩ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ୨୬୬୫ ଜଣ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ କଟକ ଜିଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୪୦ ଜଣ ନୂଆ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟ ସୂଚନା ଓ ଲୋକସଂପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଦତ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲାରୁ ୪୧୬, ବାଲେଶ୍ୱର ୧୯୫, ବରଗଡ ୧୬୪, ଭଦ୍ରକ ୨୨୮, ବଲାଙ୍ଗୀର ୮୩, ବଉଦ ୧୧୨, ଦେବଗଡ ୨୯, ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୨୩, ଗଜପତି ୩୦, ଗଞ୍ଜାମ ୯୩, ଜଗତସିଂହପୁର ୨୧୮, ଯାଜପୁର ୫୬୩, ଯାଜପୁର ଜିଲାରୁ ୫୬୩ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲାରୁ ୮୬, କଳାହାଣ୍ଡି ୮୦, କନ୍ଧମାଳ ୧୪୩, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୨୭, କେନ୍ଦୁଝର ୧୫୫, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ୪୯୫, କୋରାପୁଟ ୧୮୦, ମାଲକାନଗିରି ୧୦୭, ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରୁ ୩୫୨ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୧୬୬, ନୟାଗଡ ୧୬୧, ନୂଆପଡା ୩୬, ପୁରୀ ୩୯୮, ରାୟଗଡା ୧୦୮, ସମ୍ବଲପୁର ୧୦୩, ସୋନପୁର ୫୨, ସୁନ୍ଦରଗଡ ୨୭୨ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ୧୦୩ ଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୩୫୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ରାଜ୍ୟରେ ସଂପ୍ରତି ୭୬୭୫୦ ସକ୍ରିୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

Comments
Loading...