ମୋଦୀଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ କଂଗ୍ରେସରୁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ଅବିକଳ ମୋଦୀ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମୁତାବକ ପ୍ରତି ଭାରତୀୟଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୫ଲକ୍ଷ ଜମା ହୋଇ ନାହିଁ। ତେଣୁ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଖପା ଅବିକଳ ମୋଦୀ। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ୨୦୧୯ରେ ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସ୍ତ୍ର କରି ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଯାଉଛି କଂଗ୍ରେସ। ୨୦୧୯ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅବିକଳ ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଅବିକଳ ଏହି ମୋଦୀଙ୍କ ନାମ ଅଭିନନ୍ଦନ ପାଠକ।
ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସାହାରାନପୁର ଅଞ୍ଚଳ ନିବାସୀ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ୨୦୧୫ ଦିଲ୍ଲୀ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏପରିକି ୨୦୧୭ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଅନ୍ୟତମ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଥିଲେ।
ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ମୋଦୀଙ୍କ ଅବିକଳ ଚେହେରା ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରି ଦେଇଥିଲା। କାରଣ ରାସ୍ତା ଘାଟରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କେବେ ଆସିବ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି ବ୍ୟଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଲୋକଙ୍କ ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନର କୌଣସି ଉତ୍ତର ଦେଇ ନପାରି ଶେଷରେ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ଅଭିନନ୍ଦନ ମୋଦୀଙ୍କ ଅବିକଳ ଚେହେରା ନେଇ ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ ଅଭିନନ୍ଦନ ।

Comments
Loading...