କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରେୱା ରାଜକୁମାରୀ ମୋହିନାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କଲା ଟେଲିଜଗତ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରେୱା ରାଜକୁମାରୀ ତଥା ମହାରାଜ ମାର୍ତ୍ତଣ୍ଡ ସିଂହଙ୍କ ନାତୁଣୀ ମୋହିନା କୁମାରୀ ସିଂହ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ । ଏଥିପାଇଁ ଟେଲିଜଗତ ତାଙ୍କର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଛି । ରାଜକୁମାରୀ ମୋହିନା ଟେଲି ଜଗତରେ ବେଶ୍ ପରିଚିତ । ଡ଼୍ୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଡ଼୍ୟାନ୍ସ ଜରିଆରେ ସେ ଟେଲି ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଓ ଏବେ ଧାରାବାହିକ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲତା ହୈ’ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।  ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋହିନା କୁମାରୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏହି ସମୟରେ ମୋହିନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋହିନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏକ ବିଶେଷ ବର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି। ମୋହିନା ନିଜେ ଏହି ବିଶେଷ ବାର୍ତ୍ତାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ବାର୍ତ୍ତାରେ, ଆପଣ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କାଗଜ ସହିତ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖିପାରିବେ। ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ରରେ କିଛି ଲେଖାଯାଇଛି। ସେଥିରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଯେ, ମୋହିନା, ସୁୟାଶ ଏବଂ ପରିବାର ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୁଅ। ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା। ଏହି ବାର୍ତ୍ତାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ମୋହିନା ଲେଖିଥିଲେ, ‘ବନ୍ଧୁଗଣ ..’ ଏବଂ ଏକ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଥିଲେ।

୨୦୧୯ ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୋହିନା ସୁଏଶ ରାୱତଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମୋହିନା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁୟାଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ରାଜନେତା।

Comments
Loading...