ଇଣ୍ଡେନ ବଦଳାଇଲା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂ ନମ୍ବର; ଜାଣନ୍ତି କି ନୂଆ ନମ୍ବର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବଡ଼ ଖବର ।  ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଡେନ ଗ୍ୟାସର ଗ୍ରାହକ, ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଇଣ୍ଡେନ୍ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ୟାସ ବୁକିଂର ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି | ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜିଠାରୁ ପୁରୁଣା ନମ୍ବରକୁ କଲ କରି ଇଣ୍ଡେନର ଗ୍ରାହକମାନେ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଜିଠାରୁ ଇଣ୍ଡେନ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂର ପୁରୁଣା ସଂଖ୍ୟା କାମ କରିବ ନାହିଁ |
ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ  ଗ୍ରାହକ SMS ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ୟାସ ବୁକ୍ କରିବାର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି କମ୍ପାନୀ । ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଇଣ୍ଡେନ୍ ଗ୍ରାହକ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ନମ୍ବର 7718955555 କୁ କଲ କରି ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ |
ଯଦି ଆପଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ପଞ୍ଜିକୃତ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରରୁ  7588888824 ହ୍ବାଟ୍ସଆପରେ ମେସେଜ ଦେଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂ କରିପାରିବେ |  ପଞ୍ଜୀକୃତ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରରୁ ଆପଣଙ୍କୁ REFILL ଟାଇପ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହାକୁ 7588888824 କୁ ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ | ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ କଲ୍ ଏବଂ ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ବିତରକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଗ୍ୟାସ୍ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଇ ମଧ୍ୟ ଗ୍ୟାସ ବୁକିଂ କରିପାରିବେ ।

Comments
Loading...