ଅସାବଧାନତା ନେଲା ଜୀବନ, ଦଶଚକିଆ ଟ୍ରକ୍‌ରେ ପଛରେ ପିଟି ହେଲା ବାଇକ

କେଶଦୁରାପାଳ: ଘଷିପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏନ ଏଚ୨୦ ଖପରାଖାଇ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଦଶ ଚକିଆ ଗାଡି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ଧକ୍କା ଦେବାରୁ ଫଳ ରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମୃତ ଜଣକ ଘଷିପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୁରୁଣିଆ ଗ୍ରାମର ଅଜିତ କୁମାର ବଳ (୫୦) ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅଜିତ ବାଇକରେ ସଇଲଙ୍ଗ ଛକରୁ ଖପରାଖାଇ ଆଡ଼େ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କୈଣସି କାରଣରୁ ଅସାବଧାନତା ରୁ ଖପରାଖାଇ ଛକ ନିକଟରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦଶ ଚକିଆ ଗାଡି ରେ ଅଜିତ ଙ୍କ ବାଇକ ବାଡ଼େଇ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଦମକଳ ବାହିନୀ ଦ୍ବାରା ଅଜିତ କୁ ଆନନ୍ଦପୁର ଡାକ୍ତରଖାନା କୁ ପଠାଇଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଅଜିତର ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଘଷିପୁରା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଶବ୍ କୁ ଜବତ୍ କରିବା ସହିତ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। ସଂନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇ ଯିବାରୁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ହୋଇପାରି ନ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।
ସେହିପରି ସ୍କୁଟି ସହ ବାଇକ ଧକା ହେବା ଫଳରେ ରେ ୩ ଜଣ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ଆନନ୍ଦପୁରଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସୁଚନା ରୁ ଜଣାଯାଏ ଆଗର ପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଜଗନାଥ ବେହେରା (୨୪), ରଞ୍ଜନ କୁମାର ବେହେରା, କୁ ନା ନାଇକ ଏକ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ଗଡ଼ଚଣ୍ଡି ବୁଲିବାକୁ ଆସି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧାନତା ରୁ ହଠାତ୍ ଏକ ହମ୍ପସ ଉପରେ ଚଢିଯାଇଥିଲା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆରୋହୀ ଗୁରୁତର ହୋଇ ଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସେମାନ ଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦପୁରଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇ ଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।
ଆଜି ଅଟେ। ଧକ୍କାରେ ବୃଦ୍ଧ ଗୁରୁତର ହୋଇ ଆନନ୍ଦପୁରଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସୁଚନା ରୁ ଜଣାଯାଏ ପଂକି ର ପୁର ଗ୍ରାମର କାଶିନାଥ ମହାଳିକ (୫୪), ଆନଯ ପୁରର ମୁନିସିପାଲ୍ଟି କୁ ଆସି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧାନତା ରୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଅଟୋକାଶିନାଥ କୁ ଧକା ଦେଇଥିଲା ଫଳରେ କାଶିନାଥ ଗୁରୁତର ଆହାତ ହୋଇ ଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମାନେକାଶିନାଥ ଙ୍କୁ ଦମକଳ ଯୋଗେ ଆନନ୍ଦପୁରଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇ ଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Comments
Loading...