MEllora 950×100

ତୃତୀୟ ଓ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ବୃତ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ପାଟଣା – ପାଟଣା ବ୍ଲକ ର ୩ଟି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ଗତକାଲି ଓ ଆଜି ପଞ୍ଚମ ଓ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାକ ମାଟ୍ରିକ ବୃତ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସହ ଶିକ୍ଷାଅଧିକାରୀ ଗୌରାଙ୍ଗ ଚରଣ ଖିଲାର ଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ପାଟଣା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୯୮ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮୫ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ଓ ୧୩ ଜଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ସେହିପରି କେନ୍ଦେଇପଶି ପଞ୍ଚାୟତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୭୮ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୭୨ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ଓ ୬ ଜଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଦଧିବାମାନ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୯୪ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୦ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ୪ ଜଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ସେହିପରି ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ବୃତ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପାଟଣା ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୧୦୮ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ9 ୯୬ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ଓ ୧୨ଜଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।କେନ୍ଦେଇପଶି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୭୬ ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୭୩ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ।ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ରେ ୧୦୩ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୮ ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ଓ ୫ ଜଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ପାଟଣା ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ପରିଚାଳକ ଭାବେ କ୍ଷେତ୍ରମୋହନ ମହାନ୍ତ, କେନ୍ଦେଇପଶି ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳକ ଭାବେ କପିଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ,ଓ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ଦାୟିତ୍ୱରେ ତ୍ରିଲୋଚନ ମହାନ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଚାଳନା କରିଥିଲେ।

Comments are closed.