ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ (୨୩/୦୩/୨୦୨୧)

ମେଷ: ସକଳ ଗୁଣର ଆଧାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖଭୋଗ କରିବେ। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। କାବ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଜନସାଧାରଣଙ୍କର ଆସ୍ଥା ଭାଜନ ହେବେ। ଆର୍ଥକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

ବୃଷ: ତ୍ୟାଗଶୀଳ ହେବେ। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବିଧ ଧନଯୁକ୍ତ ହେବା ଆଶାକରାଯାଏ। ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ। ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ମିଳିପାରେ। ଅତି ସୁଖୀ ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସହିଷ୍ଣୁ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ।

ମିଥୁନ: ଧନବାନ୍‍ ହେବେ। ଅପାର ଗୁଣର ଆଧାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉପାର୍ଜନ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହେବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଚିନ୍ତିତ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ମିଳିବ।

କର୍କଟ: ଧର୍ମୀୟ ଭାବନା ମନରେ ରହିବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି। ଚକ୍ଷୁରେ ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଉପୁଜିପାରେ। ଭାଷା ମଧୁର ହେବ। ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସରଳୀକରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଯୁଦ୍ଧ ଓ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

ସିଂହ: କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। କର୍ମଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ଜନତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ପାତ୍ର ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। କରିତ୍‍କର୍ମା ହେବେ।

କନ୍ୟା: ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଗୃହ ପରିବେଶ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରଦ ହେବ। କୀର୍ତ୍ତି, ସ୍ୱତ୍ୱ, ସନ୍ତୋଷ ସବୁକିଛି ମିିଳିବ। ବହୁବିଧ ଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଗୁଣଜ୍ଞ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ଫଳଦାୟକ ହେବ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।

ତୁଳା: ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅର୍ଥାଗମ ହେବ। ମହିଳାମାନଙ୍କର ଉପକାରୀ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ ଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗାମୀ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। କର୍ମଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ।

ବିଛା: ଧନ ସଞ୍ଚୟ ପାଇଁ ମାର୍ଗ ଉନ୍ମୁକ୍ତ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିରତା ଆସିବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହେବେ। କୁଳ ପ୍ରଧାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସତର୍କତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ।

ଧନୁ: ମନୋରମା ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଓ ଲୋକାଭିମୁଖୀ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ। ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଅଧିକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହୋଇପାରେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‍ ହେବେ।

ମକର: କୌଶଳୀ ହେବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଗତିପଥକୁ ଅବରୋଧ କରିପାରନ୍ତି। ପରାକ୍ରମଶାଳୀ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ସତ୍‍ସଙ୍ଗୀ ହେବେ। ପ୍ରବାସୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟବାନ୍‍ ହେବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ପନ୍ଥା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପାଇଁ ସୂତ୍ର ପାଇ ପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ଶାନ୍ତ, ନିପୁଣ ଓ ମେଧାବୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଜିତେନ୍ଦ୍ରୀୟ ହେବେ। ବିଦ୍ୱାନ୍‍ ବ୍ୟକ୍ତିଭାବେ ସାମାଜିକ ଆଦର ମିଳିବ। ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। କର୍ମ କୁଶଳତା ଓ ନିର୍ଭୀକତା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ୍‍ କରି ଗଢ଼ି ତୋଳିବ। ଜୀବନ, ଜୀବିକାର ସ୍ଥିରତା ଆସିବ।

ମୀନ: ଦେବ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭକ୍ତ ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇ ଗତିପଥକୁ କଣ୍ଟକମୁକ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ଶାସ୍ତ୍ର ପଟୁ ହେବେ। ପୁଣ୍ୟଦେହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବ। ପରିଶ୍ରମ ଯେତେ କଠିନ ହେଲେ ବି ତା’ର ଉପଯୁକ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ।

Comments
Loading...