ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ (୨୬/୦୨/୨୦୨୧)

ମେଷ: ବୁଝି ବିଚାରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ। ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ସଙ୍ଗୀତପ୍ରିୟ ହେବେ। ଉପଯୁକ୍ତ କର୍ମାନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଶସ୍ବୀ ହେବେ। ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିବ।

ବୃଷ: ସଦୁପଦେଶ ମିଳିବ। ଯାତ୍ରା ଶୁଭଦାୟକ ହେବ। ଭ୍ରାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ। ନିଜର ପରାକ୍ରମ ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସ୍ନେହ ସଦିଚ୍ଛା ଭାବ ରହିବ। ବିବାଦୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କୃତିତ୍ବ ଅର୍ଜନ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅତୁଟ ରହିବ। ଶତ୍ରୁତାର ଅବସାନ ଘଟିବ। ଧାତୁଦ୍ରବ୍ୟର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତ୍ୟାଗପୂତ ମନୋଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। ନୀତିନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବେ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ: ମେଧାବୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଗତି କ୍ଷିପ୍ର ହୋଇପାରେ। ଗୁପ୍ତବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଗୁପ୍ତଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଶତ୍ରୁଘାତୀ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ। ଭୋଜନାଦିରେ ତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ।

ସିଂହ: ଦାନ ଧ୍ୟାନରେ ଅଧିକ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ୍‌ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ରିପୁ ଦମନ କରିବାର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରୋପକାରୀ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହୋଇପାରେ। ନବ ବସ୍ତ୍ରାଦି ପରିଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସଂପଦ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକ ସଂପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଉଳମୟ କରିପାରନ୍ତି। ବୃତ୍ତିରେ ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେଲେ ବହୁଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ। ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ କଲ୍ୟାଣକାରୀ ହେବ। ଧର୍ମାତ୍ମା ଓ ପରୋକାରୀ ହେବେ।

ବିଛା: ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତୀର୍ଥ ଭ୍ରମଣର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଧର୍ମକ୍ରିୟାରତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାର୍ଜନରେ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଯଶ ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନ ଧନୀ ହୋଇପାରେ। ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ।

ଧନୁ: ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଅଧିକ ଶ୍ରମ ସ୍ବୀକାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସତର୍କ ନ ହେଲେ ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚୌରଭୟ ଅଛି। ଅପରାହ୍ଣରୁ ପ୍ରିୟଭାଷୀ ହେବେ। ଧନ ଓ ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ।

ମକର: ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ଫଲଦାୟକ ହେବ। ବାଗ୍‌ଦତ୍ତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ। ଶାସ୍ତ୍ରାଭ୍ୟାସୀ ହେବେ। ବିନୀତ ସ୍ବଭାବ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ବାଧୀନ ହେତୁ ସୁଖୀ ହେବେ। ବହୁଧନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ଶତ୍ରୁ ବିଜୟୀ ହେବେ। ମାତୁଳ ହେତୁକ ମାନଭଙ୍ଗ ହେବ। ଋଣ ଗ୍ରହିତାମାନେ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଅନ୍ୟାୟ ଉପରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। ସାଧୁତା, ସହୃଦୟତା ଓ ଦାତା ପଣରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେବେ।

ମୀନ: ତନ୍ତ୍ର ମନ୍ତ୍ରାଦି ଗୁପ୍ତବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ରୁଚି ରହିବ। ଭୋଗାସକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନଲାଭକାରୀ ହେବେ। ସଞ୍ଚୟାଭିମୁଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିନୀତ ସ୍ବଭାବର ହେବେ। ନିତ୍ୟାନନ୍ଦଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଗୁଣବାନ୍‌ ଓ ବହୁବିଦ୍ୟା ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ।

Comments
Loading...