ରବିବାର ରାଶିଫଳ (୧୪/୦୨/୨୦୨୧)

ମେଷ: ସଦା ସମୃଦ୍ଧ ରହିବେ। ନିଧିପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଇଷ୍ଟଙ୍କର ଦୟାର ପାତ୍ର ହେବେ। ବନ୍ଧୁତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ନିଜ ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶୁଭଶଙ୍ଖ ବାଜିବ।

ବୃଷ: ବିନୟ ଭାବ ପ୍ରକାଶ କରି ଦାନ ଦେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ସନ୍ମାର୍ଗୀ ହେବେ। ଯଶସ୍ବୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉଦାର ଚରିତ୍ରର ହେବ। ଅତିଥି, ଗୁରୁ ଓ ଦେବ ପୂଜାରୁ ନୀରତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶଦାତା ହେବେ।

ମିଥୁନ: ବିନୟୀ ଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଜଣେ ମହାମନୁଷୀର ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ମହା ପ୍ରତାପୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସତ୍ୟନିଷ୍ଠ ହେବେ। ଧର୍ମାସକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମତିମାନ୍‌ ହେବେ। ପୁତ୍ର ମିତ୍ର ହେତୁ ସୁଖଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ରାଜପୂଜା ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଶତ୍ରୁ ବିନାଶ କରି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଘଟିଥିବା କ୍ଷତିର ଭରିଣା କରିପାରନ୍ତି। ସୁଧର୍ମ ପ୍ରବଣ ହେବେ। ପ୍ରଭୂତ ବିତ୍ତର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ: ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ରାଜତୁଲ୍ୟ କ୍ଷମତାର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରୋପକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମଣି ଭୂଷଣାଦି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ଧନଲାଭ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ଅଧିକ ବିଦ୍ୟା ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ପରିବାରର ମୁଖ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ଦୃଢ଼ତର ହେବ। ଶାସ୍ତ୍ର ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇ ପାରନ୍ତି। ଦେବ, ଗୁରୁ ଓ ପିତୃଭକ୍ତ ହେବେ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ।

ତୁଳା: ପରାମର୍ଶ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସ୍ବାଭିମାନୀ ହେବେ। ଶତ୍ରୁତାର ମାତ୍ରା କମିବ। ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ପ୍ରିୟ ଲୋକ ଦର୍ଶନ ଲାଭ କରି ଖୁସି ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବେ।

ବିଛା: ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପୂଜା ପାଇବେ। ଯାନବାହନଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଗ୍ରାମର ଅଧିପତି ହେବା ଆଶାକରାଯାଏ। ପରାକ୍ରମଶାଳୀ ହେବେ। ବହୁ ପୋଷକ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖୀ ହେବେ। ବନ୍ଧୁସ୍ନେହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ବିତ୍ତବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ଣ୍ଣଧାର ହେବା ଆଶାକରାଯାଏ। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥାଗମ ହୋଇପାରେ। ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଙ୍କର ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ।

ମକର: ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଭାବ ରହିବ। ପ୍ରଭୂତ ବିତ୍ତର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସୁତ କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ମେଧା ତାଲିକାରେ ପରିଗଣିତ ହେବେ। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବେ। ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ତୃପ୍ତି ହେବେ।

କୁମ୍ଭ: ସୁଖୀ ହେବେ। ଭୋଗ ବିଳାସ କରିପାରନ୍ତି। ଥଣ୍ଡା କଫଜନିତ ସାମାନ୍ୟ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆୟର ମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଚିନ୍ତାଶୀଳ ହେବେ। ସରକାରୀ ବା ବିଭାଗୀୟ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି।

ମୀନ: ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଧର୍ମ କ୍ରିୟା ରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହନୁଭୂତି ମିଳିପାରେ। ସୁଭାଷୀଯୁକ୍ତ ଯୋଗୁଁ ପର ଆପଣାର ହୋଇପାରେ। ଠାକୁରଙ୍କ ସେବାରେ ଅଧିକ ଧନ ବ୍ୟୟ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ।

Comments
Loading...