ଏହି କ୍ରିକେଟରମାନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ କରିଛନ୍ତି ମଡେଲ-ଅଭିନେତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କ୍ରିକେଟ୍ ତାରକାମାନଙ୍କର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିମ୍ବା ମଡେଲଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବହୁତ ପୁରୁଣା। ପ୍ରାୟତଃ ଅନେକ ମଡେଲ-ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କ୍ରିକେଟରମାନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ଭାବେ ବାଛିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ବର ପ୍ରାୟ ୧୦ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବୁ। ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ମଡେଲ-ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଜୀବନସାଥୀ କରିଛନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା
ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ରେ ଇଟାଲୀର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ରିସର୍ଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଶୁକ୍ରବାର ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ  ପାଳନ କରିବେ।

ଜେପି ଡୁମିନି ଏବଂ ସୁ ଡୁମିନି
ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟର ଜେପି ଡୁମିନି ୨୫ଜୁନ୍ ୨୦୧୧ରେ ମଡେଲ୍ ସୁ ଡୁମିନିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ୯ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି।

ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ୍ ଏବଂ ଡାନିଏଲ୍ ଓଲିଡ୍
ଇଂଲଣ୍ଡର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ ୨୦୦୪ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମଡେଲ ଡାନିଏଲ ଓଲିଡଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୦୬ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡାନିଏଲ ଓଲିଡ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଯାଇଛି।

ୱାଟସନ ଏବଂ ଲି ଫୁରଲଙ୍ଗ
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ୱାଟସନ ପ୍ରଥମେ ମଡେଲ / ଆଙ୍କର୍ / ଉପସ୍ଥାପିକା ଲି ଫୁରଲଙ୍ଗଙ୍କୁ ୨୦୦୬ରେ ଭେଟିଥିଲେ। ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ, ଦୁହେଁ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି।

ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନି ଏବଂ ମାୟାଣ୍ଟି ଲେଙ୍ଗର
ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନି ଏବଂ ମାୟାଣ୍ଟି ଲେଙ୍ଗର ୨୦୧୨ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ହେଉଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ରୋଜର ବିନିଙ୍କ ପୁଅ। ମାୟନ୍ତୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପିକା । ମାୟାଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍
ବଲିଉଡ ମଡେଲ-ଅଭିନେତ୍ରୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍‌ଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶା ମଧ୍ୟ ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ।


କେଭିନ ପିଟରସନ ଏବଂ ଜେସିକା ଟେଲର |
କେଭିନ ପିଟର୍ସେନ ଗାୟିକ ଜେସିକା ଟେଲରଙ୍କୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୯, ୨୦୧୭ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ୨୦୧୦ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ।

ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ କ୍ୟାଣ୍ଡିସ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ତାରକା କ୍ରିକେଟର ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୧୫ରେ ସୁପରମଡେଲ କ୍ୟାଣ୍ଡିସ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ତିନୋଟି ଝିଅ ରହିଛି।

ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ଏବଂ ଜସିମ ଲୋରା
ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ତାରକା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ୨୦୧୪ରେ ମଡେଲ ଜସିମ ଲୋରାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୧୬ରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଶାକିବ ଉଲ୍ ହାସନ ଏବଂ ଉମେ ଅହମ୍ମଦ ଶିଶିର
ବାଂଲାଦେଶର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଶାକିବ ଅଲ ହାସନ ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୨ରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ମଡେଲ ଉମ୍ ଅହମ୍ମଦ ଶିଶିରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Comments
Loading...