ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ(୧୪.୦୨.୨୦୨୦)

ମେଷ: ବନ୍ଧୁମିଳନର ସୁଯୋଗ ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ। ବିଚକ୍ଷଣ ବୁଦ୍ଧିଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଜନ ସମାଜରେ ଆଦର ମିଳିବ।
ବୃଷ: ଶତ୍ରୁ ଯେତେ ବଳବାନ୍‌ ହେଲେ ବି ତାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ। ସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇଛି। ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ। ନୃତ୍ୟ-ସଙ୍ଗୀତପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସତ୍‌କର୍ମରେ ଚଳିବେ। ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହେବେ।
ମିଥୁନ: ତରବର ନ ହୋଇ ଧୀରେ ସୁସ୍ଥେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ସମ୍ମାନ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସୌଭାଗ୍ୟଯୁକ୍ତ , ସମ୍ମାନଯୁକ୍ତ, ଧ୍ୟାନରତ, ଧନଯୁକ୍ତ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ, ପୁତ୍ର ପ୍ରୀତିଯୁକ୍ତ ହେବେ। ମିତ୍ର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।
କର୍କଟ: ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯଯାପନ କରିବେ। ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ଆଶାକରାଯାଏ। କୃଷିକ୍ଷେତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଗୃହ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣମୁକ୍ତ ହେବ।
ସିଂହ: ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥିତିରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ବହୁ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖ ମିଳିବ।
କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାରତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ। ଚଞ୍ଚଳମନା, କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ଓ ସହିଷ୍ଣୁ ହେବେ।
ତୁଳା: ଜନସାଧାରଣ ଓ ପରିବାରର କଲ୍ୟାଣଭାଜନ ହେବେ। ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଉତ୍ତମଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଧନବାନ୍‌ ଓ ଅପାରଗୁଣର ଅଧିକାରୀ ହେବେ।
ବିଛା: ଅଧିକ ବ୍ୟୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଉଚ୍ଚଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ। କର୍ମତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ସୌଭାଗ୍ୟଯୁକ୍ତ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ।
ଧନୁ: ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଏପରିକି ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଧନଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଧର୍ମ-କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପଦୋନ୍ନତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ।
ମକର: କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଉନ୍ନତି ପଥ ଅନୁସରଣ କରିପାରନ୍ତି। ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ବନ୍ଧୁ ଦର୍ଶନ ଶୁଭଦାୟକ ହେବ। ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ। ଗୁଣଜ୍ଞ ହୋଇପାରନ୍ତି।
କୁମ୍ଭ: ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଦୂରଯାତ୍ରା ଶୁଭଦାୟକ ହେବ। ଧନବାନ୍‌ ଓ ଭାଗ୍ୟବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମର୍ଥ୍ୟର ପରିପ୍ରକାଶ ଘଟିବ। ଧନାଗମ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ବସ୍ତୁ, ରତ୍ନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହେବେ।
ମୀନ: ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଅଷ୍ଟମଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସାମାନ୍ୟ କ୍ଳେଶର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନକ୍ଷୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କେବଳ ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟରୁ କିଛି ଲାଭ ମିଳିବ। ସ୍ବାଭିମାନୀ ହେବେ। ଜଳଯାତ୍ରା ମନା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Comments
Loading...