ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ମୂଲ୍ୟବାନ୍‍ ଦ୍ରବ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁ ବଳବାନ୍‍ ହେଲେ ବି ନିର୍ଭୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ସୁପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରନ୍ତି। ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଧର୍ମ-ଧାରଣାରେ ବ୍ରତୀ ହେବେ। ସତ୍‍ସଙ୍ଗୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ: ଭ୍ରାତୃ ବିବାଦର ଅନ୍ତଃ ଘଟିବ। ପରଚର୍ଚ୍ଚାରୁ ବିରତ ହେବେ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଶତ୍ରୁଭାବ ବୃଦ୍ଧି ହେବ; ମାତ୍ର କିଛି ଅନିଷ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ଯୋଗ ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରୁ ଧନ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳଛି।

ମିଥୁନ: କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ମନରେ କ୍ରୋଧ ଓ ବିରକ୍ତି ଭାବ ଆସିପାରେ। କୃଷିକ୍ଷେତରୁ ଆମଦାନୀ ପାଇଁ ଲାଗି ପଡ଼ିବେ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ଭୋଗ-ବିଳାସ କରିପାରନ୍ତି। ଗୃହ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିଦାୟକ ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥା ସ୍ଥିିର କରିବେ।

କର୍କଟ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଧର୍ମ ଭାବନା ମନରେ ଜାଗ୍ରତ ହେବ। ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ବ୍ୟବହାର କୁଶଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ୍‍ କରି-ଗଢ଼ି ତୋଳିବ। ପ୍ରୀତିଲାଭ କରିବେ।

ସିଂହ: ବିରୋଧର ଅବସାନ ଘଟିବ। ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନ-ଜନ-ଗୋପ-ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସବୁ କିଛି ମିଳିବ। ବିଳାସ ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି। ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପଭୋଗ, ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସାର ପତ୍ର ହେବେ।

କନ୍ୟା: ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ମହାନ୍‍ ହେବ।

ତୁଳା: ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା, ବିଘ୍ନ ଉପୁଜିପାରେ। ବ୍ୟୟବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଛଳନା କଥାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ମନ ନେଇପାରନ୍ତି। ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

ବିଛା: ପ୍ରାୟ ପ୍ରତେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଭାବେ ସମାପନ କରିବେ। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ସରକାରୀସ୍ତରରୁ ସମ୍ମାନ ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କରିତ୍‍କର୍ମା ହେବେ।

ଧନୁ: ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଆଶାପୂରଣ ହେବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ବସ୍ତ୍ର ଭୂଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। କର୍ମତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇପାରେ।

ମକର: ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦ୍‍ବେଗ ଜାତ ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ। ସେବାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦେବପୂଜାରେ ନିରତ ହେବେ। ଜନୈକା ମହିଳାଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ଧନାଦିରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି। ସେବା-ପୂଜାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି। ଧନ ମାନ ସବୁ କିଛି ମିଳିପାରେ। ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହାନିର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବେ। ଅଷ୍ଟମଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବେ।

ମୀନ: ଯୋଗାଯୋଗରେ ପ୍ରଗତି ଘଟିବ। ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପାଦେୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ। ଉଦାର ଚରିତ ହେବେ।

Comments
Loading...