footer

Breaking News

ମାଲକାନଗିରିରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମୃତ // ବୁଧବାରଠାରୁ ପଡ଼ୋଶୀ ରାଷ୍ଟ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଟିକା ଯୋଗାଣ, ଘୋଷଣା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ // ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା କଲା ବିସିସିଆଇ, ବିରାଟ କୋହଲି ଅଧିନାୟକ // ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଟିମରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ବାଦ୍ ପଡ଼ିଲେ ଟି. ନଟରାଜନ // ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀରେ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସିବ ଇଂଲଣ୍ଡ, ଫେବୃୟାରୀ ୫ରୁ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ // ଚୀନ ଚାହିଁଥିଲେ କରୋନା ଭୂତାଣୁକୁ ରୋକାଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତା, ଚୀନ ଏବଂ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଏଚଓର ଅବହେଳା ଯୋଗୁ କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଜୀବନ ଚାଲିଯାଇଛି, କହିଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ // ଓଡ଼ିଶାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକା, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ରାଜ୍ୟ ଭ୍ୟାକ୍ସିନ ସେଣ୍ଟରକୁ ଗଲା ଟିକା // ପୁନେ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ପାଇସଜେଟ ବିମାନରେ ଆସିଲା ଟିକା, ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୪ ହଜାର ୫୩୪ ଡୋଜ ଟିକା ଆସିଛି // ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ତାମିଲନାଡୁରୁ ଆସିବ ୧ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଚନ୍ଦନ କାଠ, ତାମିଲନାଡୁ ଫରେଷ୍ଟ କଞ୍ଜରଭେସନ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଦେବ ଚନ୍ଦନ କାଠ // ବର୍ଡ଼ର ଗାଭାସ୍କର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାରତର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ, ସିରିଜ ୨ -୧ରେ କବଜା କଲା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ // ଟିକା ନେବାକୁ ମନାକଲେ ମାଗଣା ମିଳିବନି ଟୀକା, କହିଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିଜୟ ପ୍ରାଣିଗ୍ରାହୀ // ରାଜ୍ୟରେ ୧୨୨ ନୂଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ମୋଟ ପଜିଟିଭ ୩,୩୩,୫୬୬କୁ ବୃଦ୍ଧି //// ବଲାଙ୍ଗିରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୁଲିଆ ଯାତ୍ରାରେ ପୁଣି ପଡ଼ିଲା ବଳି। ବଡ଼ଖଳା ଓ ସାନଖଳାରେ ମାନସିକଧାରୀ ବଳି ପକାଇଲେ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନୀତିପୂଜା ଶେଷ ପରେ ସକାଳୁ ପଡ଼ିଲା ବଳି, ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସୁରକ୍ଷା କଡ଼ାକଡ଼ି; ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ // ବିଶ୍ୱରେ ମୋଟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୯୬,୦୦୪,୧୨୩;ସୁସ୍ଥ ୬୮,୬୨୬,୫୦୬ , ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨,୦୪୯, ୨୩୨ // ଗୁଜରାଟ କୋସମ୍ବାରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ, ୧୩ ମୃତ । ସମସ୍ତ ଶ୍ରମିକ ରାଜସ୍ଥାନର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା
5:51 AM