ଯାଦବ ନେତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

କଟକ : କଟକ ରାଣୀହାଟ ଗୋପାଳ ସାହିର ତ୍ରିଲୋଚନ ନାଟିଆ ଏବଂ ସେକ୍ ବଜାରର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କୁ କଟକ ଟାଉନ ୧୨ ଦେଶ ଯାଦବ ସମୁଦାୟ ତରଫରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାସୁମନ ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଯାଦବ ନେତା ଖାଲି ଯାଦବ ସମୁଦାୟର ସଂଗଠକ ନ ଥିଲେ ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ପ୍ରେସ୍ ଏବଂ ଟେଲିକମ୍ ବିଭାଗରେ ଫୁଟବଲ ଓ କୁସ୍ତିରେ ଜାତୀୟ ସ୍ଥରରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପଦକ ହାସଲ କରି ଓଡ଼ିଶାର ସୁନାମ ଆଣିଥିଲେ। ବିଚକ୍ଷଣ ବୁଦ୍ଧିମତା ଓ କଥାର ବାଗଚାତୁରୀ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରୁଥିବା ଉଭୟ ନେତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ କାରଣରୁ ସାଥି, ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଓ ଆତ୍ମୀୟ ସ୍ୱଜନ ମହଲରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ଶୋକାକୂଳ ପରୀବାରଙ୍କୁ କଟକ ଟାଉନ ୧୨ଦେଶ ଯାଦବ ସମୁଦାୟ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ବଶ୍ରୀ ବଟକୃଷ୍ଣ ବେହେରା, ରଘୁନାଥ ବେହେରା, ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ବେହେରା, ପ୍ରତାପ ଦାସ, ଶରତ ଦାସ, ସନ୍ତୋଷ ଦାସ, ବିଜୟ ବେହେରା, ଭରତ ବେହେରା, ବିଶ୍ୱନାଥ ଦାସ, ବିଜନ ବେହେରା, ଅଭିଷେକ ପ୍ରଧାନ, ରମେଶ ବେହେରା, ଶଙ୍କର ବେହେରା, ହରେକୃଷ୍ଣ ପରିଡା, କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ପଦ୍ମଚରଣ ବେହେରା, ଅମରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ବାଦଲ ବେହେରା, ମହେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା, ଅଶୋକ ବେହେରା, ଶାରଦା ନାଟିଆ, ଅଶୋକ ସାହୁ ଓ ତ୍ରିଲୋଚନ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ସମବେଦନା ଜଣାଇବା ସଂଗେ ସଂଗେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଆତ୍ମାର ସଦ୍ଗତି ନିମେନ୍ତ ଇଷ୍ଟ ଦେବତା ରାଧାନମୋହନଙ୍କ ଶ୍ରୀଚରଣରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ମୁଖପାତ୍ର ମହେଶ୍ୱର ଦାସ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

 

Comments
Loading...