ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୬୫୨୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ମୋଟ ଆରୋଗ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ୩୯୭୫୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୬୫୨୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ଆରୋଗ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ୩୯୭୫୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଆଜି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୯୬୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ୬୮୨, କଳାହାଣ୍ଡି ୬୮୦, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ୪୪୯, ପୁରୀ ୩୯୪, କଟକ ୩୮୦, ନୂଆପଡ଼ା ୩୪୨, ବରଗଡ଼ ୩୧୨, ସମ୍ବଲପୁର ୨୬୪, ନବରଙ୍ଗପୁର ୨୪୬, ବଲାଙ୍ଗିର ୨୩୧, କେନ୍ଦୁଝର ୧୯୪, ଷ୍ଟେଟ୍‌ପୁଲ ୧୯୩, ଗଞ୍ଜାମ ୧୫୦, ଯାଜପୁର ୧୩୩, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ୧୨୨, ରାୟଗଡ଼ା ୯୮, ନୟାଗଡ଼ ୮୮, ଭଦ୍ରକ ୮୫, ବାଲେଶ୍ବର ୭୯, ଗଜପତି ୭୬, ଜଗତସିଂହପୁର ୭୧, ଅନୁଗୁଳ ୪୯, ଦେବଗଡ଼ ୪୭, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୪୭, କୋରାପୁଟ ୪୨, କନ୍ଧମାଳ ୩୫, ବୌଦ୍ଧ ୨୯, ମାଲକାନଗିରି ୨୨, ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୬ ଓ ସୋନପୁରରୁ ୧୦ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ବିଟ୍ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।


ଗତକାଲି ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ସୁଦ୍ଧା ଓଡ଼ିଶାରେ ୧,୦୧,୮୦,୬୭୮ ଟି ନମୁନା କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସମୁଦାୟ ୪,୬୨, ୬୨୨ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୩,୯୧, ୦୪୮ ଜଣ ରୋଗୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି/ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ୨୦୬୮ ଜଣ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ରୋଗୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସକ୍ରିୟ ଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟ ୬୯,୪୫୩ ରହିଛି। ୬୯,୪୫୩ ଜଣ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌ ଆଇସୋଲେସନ୍‌ରେ ରହିଛନ୍ତି।

Comments
Loading...