କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କରୋନା: ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦ ମୁଖ୍ୟଶାଖା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ୩ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ

କଟକ: ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦ(ମୁଖ୍ୟଶାଖା)ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‍ ଚିହ୍ନଟ ହେବାରେ ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦ ସଚିବଙ୍କ ନିର୍ଦେଶକ୍ରମେ ଅଗଷ୍ଟ ୨୪ରୁ ୨୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩ ଦିନ(୭୨ଘଣ୍ଟା) ପାଇଁ ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି। ସେହିପରି ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦ ଅଧୀନସ୍ଥ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ଓ ଚକବନ୍ଦୀ ନିର୍ଦେଶାଳୟରେ ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ପୁରୀ ଜିଲାର ଜନୈକ ଉପଜିଲାପାଳ ଯୋଗଦେଇଥିବାବେଳେ ୨୩ତାରିଖରେ ତାଙ୍କଠାରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‍ ଚିହ୍ନଟ ୋଇଥିଲା। ଏହି ବୈଠକରେ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସମେତ ଉଭୟ ନିର୍ଦେଶାଳୟର ବହୁ ଅଧିକାରୀ ଓ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତି ଥିବାରୁ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭୂ-ଅଭିଲେଖ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ଓ ଚକବନ୍ଦୀ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ନିର୍ଦେଶକ୍ରମେ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ଓ ଚକବନ୍ଦୀ ଶାଖାକୁ ୨୪ତାରିଖରୁ ୩ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜସ୍ୱ ପର୍ଷଦର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶାଖାଗୁଡ଼ିକର କର୍ମଚାରୀ ଓ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଅଫିସ ନ ଆସି ଘରେ ରହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ଟେଲିଫୋନ୍‍ରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। କଟକ ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୱ ପର୍ଷଦ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ(ରାଜସ୍ୱ ଭବନ) ଏବଂ ଏହାର ପରିସରକୁ ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସାନିଟାଇଜ୍‍ କରାଯାଇଛି।

Comments
Loading...