ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସର ନୂତନ କମିଟି ଗଠିତ

ବୌଦ୍ଧ : ରାଜ୍ୟ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସଭାପତି ଡଃ. ସ୍ମୃତି ରଂଜନ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ଅନୁମୋଦନକ୍ରମେ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସର ନୂତନ କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇଥିବା ସଭାପତି ମହେଶ୍ୱର ପ୍ରଧାନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ୧୫ ଜଣ ଉପସଭାପତି ଉମାକାନ୍ତ ନାଏକ, ବିଶ୍ୱଜିତ ହରିପାଲ, ବାସୁଦେବ କର୍ମି, କଳାକାର ଦଳବେହେରା, ପ୍ରଭାତ ମୋଟାଲି, ଅବଦୁଲ କଲିମ ଖାଁ, ମହମ୍ମଦ ସାଜିଦ ଖାଁ, ସୁଦର୍ଶନ ମହାକୁଡ, ଆର୍ତତ୍ରାଣ ନାଏକ, ବାମଦେବ ହାତୀ, ସୁଶୀଳ ହୋତା, ଧରଣୀଧର ମେହେର, ଅବିନାଶ ମେହେର, ବାବୁଲାଲ ପଣ୍ଡା ଓ ଶିବଶଙ୍କର ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। ସେହିପରି ୧୪ଜଣ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପାତ୍ର, ସୁଜିତ ପ୍ରଧାନ, ହୃଦାନନ୍ଦ କହଁର, ମୃତ୍ୟୁଂଜୟ ପଲିଆ, ଆଲୋକ କୁମାର କ୍ଷେତି, ସୁଦାମ ଚରଣ ମେହେର, ମନରଂଜନ ଅମାତ, ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ଶହସ୍ରାଂଶୁ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଦିଲ୍ଲିପ କୁମାର ପୁରୋହିତ, ସୁବ୍ରତ ସାହୁ, ସୁଦାମ ନାଏକ, ବିବେକାନନ୍ଦ ମହାକୁଳ ଓ ରାଜେଶ ସେଠୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ୧୪ ଜଣ ସମ୍ପାଦକ ଭାବରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ମହାକୁଳ, ସରୋଜ କୁମାର ସାହୁ, ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ମିର୍ଦ୍ଧା, ଦୀନବନ୍ଧୁ କ୍ଷେତି, ମାରୁତୀ ନନ୍ଦନ ପାଢି, ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପାଢି, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ହିତେଶ୍ୱର ଷାଣ୍ଢ, ହିରଣ୍ୟ ଉର୍ମା, ଅରୁଣ ପ୍ରଧାନ, ପଙ୍କଜ ମେହେର, ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ବେହେରା, ଶବଚ୍ଚ ଭୁକ୍ତା ଓ ବୈଦ୍ୟନାଥ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି।

Comments
Loading...