କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି, ଅଫିସ୍ ଭଙ୍ଗା ମାମଲାରେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ

ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଷ୍ଟିସ ଏସ.ଜେ କଥୱାଲା ଏବଂ ଜଷ୍ଟିସ ଆର.ଆଇ ଚାଗଲାଙ୍କ ଏକ ଡିଭିଜନ ବେଞ୍ଚ ଆସନ୍ତାକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଣାଣି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି।

ବ୍ରିହାନ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ ନିକଟରେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆଉ ଏକ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଙ୍ଗାରୁଜାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ଓ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିବା ମାମଲାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲା। ନିଗମ ପୂର୍ବରୁ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏକ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରି ଦର୍ଶାଇଥିଲା ଯେ ମଞ୍ଜୁରୀପ୍ରାପ୍ତ କୋଠାରେ ଯୋଜନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ବହୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ନିଗମ ଦର୍ଶାଇଛି ଯେ ମଞ୍ଜୁରୀପ୍ରାପ୍ତ ନିର୍ମାଣ ଯୋଜନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆବେଦନକାରୀ ଅନୈତିକ ଭାବରେ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବ୍ୟାପକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ସଂଶୋଧନ କରିଛନ୍ତି। କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବେଆଇନ ଏବଂ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ନେଇ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ କୌଣସି ଆଧାର ନାହିଁ।

Comments
Loading...