କନ୍ଧମାଳ ବିଜେପିର ଭରଚୁଆଲ ବୈଠକ

୧୦ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତିଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା

ଫୁଲବାଣୀ : ଆଜି ହପରାହ୍ନରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବିଜେପିର ଭରଚୁଆଲ୍ ବୈଠକ ଜିଲା ସଭାପତି ଜଗନ୍ନାଥ ସାହୁଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ତଥା କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ପ୍ରଭାରି ବିରଞ୍ଚି ନାରାୟଣ ତ୍ରିପାଠୀ ଯୋଗଦେଇ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗ ଉପରେ ଆଲେଚାନା କରିବା ସହିତ ଜିଲାର ବାକି ଥିବା ୧୦ଟି ମଣ୍ଡଳର ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତିଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଜିଲା ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସାହୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ପ୍ରେସ୍ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରକାରେ ,ଫୁଲବାଣୀ(ଗ୍ରାମିଣ) ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ଆଦିତ୍ୟ କହଁରଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିବା ବଙ୍କଳ ବଲସକୁମ୍ଫା ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବେହେରା , ଫିରିଙ୍ଗିଆ ମଣ୍ଡଳ ଭାବେ ଗଣେଶ୍ୱର ସାହୁ , ନୂଆପଦର ଗୋପିନାଥ କହଁର ଓ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସାହୁ ଏବଂ ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ଦିବ୍ୟସିଂହ ପାତ୍ର ,ମଣ୍ଡାସରୁ ସଭାପତି ଭାବେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ , ଟିକାବାଲି ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଡ଼ାକୁଆ , ବାଲିଗୁଡ଼ା(ଗ୍ରାମିଣ) ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ପିଶୁ ମଲିକ ଏବଂ କୋଟଗଡ଼ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ସୁବୁଦ୍ଧିଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଭରୁଚୁଆଲ୍ ବୈଠକରେ ସମସ୍ତ ଜିଲା ସ୍ତରୀୟ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ ସାମିଲ୍ ହୋଇଥିଲେ।

Comments
Loading...