ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ତରଫରୁ ଜନ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ରାଇଘର ବ୍ଲକରେ ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳ ତରଫରୁ ଆଜି ଜନ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବ୍ଲକ ସଭାପତି ରାଇସିଂ ଗଣ୍ଡଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ବିଜେଡି ଜିଲ୍ଲା ସଂଯୋଜକ ତଥା ଜ଼ିଲ୍ଲା ସାଂସଦ ପ୍ରତିନିଧି ପ୍ରମୋଦ ପାଢ଼ୀ, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ଛାତ୍ର ସଭାପତି ସୁଧାଂଶୁ ଦାସ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ। ଅତିଥିମାନେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯେଉଁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ଅକ୍ଟୋବର ଦୁଇ ତାରିଖରୁ ନଭେମ୍ବର ଦୁଇ ତାରିଖ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଜନ ସଚେତନ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ତାହାକୁ କେମିତି ପାଳନ କରାଯିବ ତାହା ମତ ରଖିଥିଲେ।

ପ୍ରଥମେ ଅତିଥିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା। ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା, ହାତ ଧୋଇବା, ସାନିଟାଇଜର ବ୍ୟବହାର କରିବା, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଏବଂ ଯେ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଟୀକା ବାହାରିନି ସେ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ନିଜକୁ କେମିତି ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିପାରିବ ସେ ବିଷୟରେ ଅତିଥିମାନେ ଆଲୋକପାତ କରିବା ସହ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପ୍ରତେକ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଜନସଚେତନ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କୋରାଯିବ ବୋଲି ମତପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ନୂତନ ଜ଼ିଲ୍ଲା ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସଭାପତି ସୁଧାଂଶୁ ଦାସ, ବ୍ଲକ ଛାତ୍ର ସଭାପତି ଅଭିଜିତ ତାଲୁକଦାର, ମିଡ଼ିଆ ସଂଯୋଜକ ହେମନ୍ତ କୁମ୍ଭାରଙ୍କୁ ବ୍ଲକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ତରଫରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଜିର ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଗଣ୍ଡ, ଡବ୍ଲୁ ଗଣ୍ଡ, ପ୍ରଣବ ଭୂୟାଁ, ଶଙ୍କର ବର୍ମା, ମୁନା ପାତ୍ର, ରାମନାଥ କେଉଟ, ପରମେଶ୍ୱର ଶ୍ରୀବାସ୍ତଵ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଡାକୁଆ, କୈଳାଶ ନାଗ, ସୀମା ଦାସ, ସତ୍ୟ ଦେ, ହେମନ୍ତ କୁମ୍ଭାର, ସୁଧୀର ମାଝୀ ତଥା ବିଜେଡିର ସମସ୍ତ ଯୁବ କାର୍ୟ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ।

Comments
Loading...