ବଲାଙ୍ଗିର: ଶନିବାର ୭୬ ନୂଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ବଲାଙ୍ଗିର: ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲାରେ ଶନିବାର ପୁଣି ୭୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବଲାଙ୍ଗିର ସହରର ଚାରୋଟି ୱାର୍ଡରୁ ୫ଜଣ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଟିଟିଲାଗଡ ପୈାରାଞ୍ଚଳର ୫ଟି ୱାର୍ଡରୁ ୧୦ ଜଣ ରୋଗୀ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପାଟଣାଗଡ ଓ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ସାଲେଭଟାରୁ ୩ ଓ ଆଗଲପୁରର ଜଣେ ରୋଗୀ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବଲାଙ୍ଗିର ସଦର ବ୍ଲକ ଚିକଲବାହାଲ ଗାଁର ଜଣେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସିନେ୍ଧକେଲାର ୩, ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା, ଗନ୍ଧର୍ଲ. ମୁଣ୍ଡାପଦର ଓ ଖଇରାରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ବେଲପଡା ବ୍ଲକ ବେଲପଡା ଓ ଯୁବାର ୩ ଜଣ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗୁଡଭେଲା ବ୍ଲକ ତୁଷୁରାର ୩, ଜାମୁଟ ଓ ମାଢେକେଲାର ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଲୋଇସିଂହା ବ୍ଲକ ଲୋଇସିଂହା ଓ ରତାଖଣ୍ଡିର ୩ଜଣ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଖପ୍ରାଖୋଳ ବ୍ଲକ ଖପ୍ରାଖୋଳ ଓ ଧଣ୍ଡାମୁଣ୍ଡାର ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଟିଟିଲାଗଡ ବ୍ଲକ ଖୁଲାନର ୬, ସଇଁନ୍ତଲା ବ୍ଲକ ଗଣ୍ଡପତରାପାଲି ର ୫, ସଇଁନ୍ତଲାର ୪ ଓ ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ ଘସିଏନର ୩ ଜଣ ରୋଗୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ ମୁରିବାହାଲ, ଚଲକି, ହଲଦୀ, ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ ଦେଉଲଗାଁ, ଖୁଣ୍ଟସମଲେଇ, ମରୁଆଁ, ପୁଇଁନ୍ତଲା ବ୍ଲକ କୁରୁଲ, ସଇଁନ୍ତଲା ବ୍ଲକ ବେଲଗାଁ, ଟିଟିଲାଗଡ ବ୍ଲକ ସିଂହିନୀଓ ଲୁଥୁରବନ୍ଧର ଜଣେ ଲେଖାଏଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶାସନ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

Comments
Loading...